6 ωρες σε αεροδρομιο λονδινου!!!Βοηθεια!!!!

filenaditsa

Member
Μηνύματα
13
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Aγία Πετρούπολη
Καλησπέρα σε όλους...Είμαι αρκετό καιρό μέλος και θα ήθελα βοήθεια σχετικά με yotel.com στο αεροδρόμιο Γκάτγουικ Λονδίνο Μήπως έχει μείνει κάποιος να μου πει εντυπώσεις? Θα είμαστε εκεί Χριστούγεννα 22/12 για 6 ώρες μέχρι να πάρουμε συγκοινωνία για κέντρο και φοβάμαι πως θα δυσκολευτούμε να βρούμε ακόμη και καρέκλα.
Κάθε πληροφορία σχετική ευπρόσδεκτη....
Ευχαριστώ προκαταβολικά....:roll:
 

filenaditsa

Member
Μηνύματα
13
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Aγία Πετρούπολη
εγω δε καταλαβαινω τι ζητας!!! ουγκ
Στο Γκατγουικ υπάρχουν δωμάτια κάψουλες (γιαπωνέζικο στύλ) μονόκλινα δίκλινα....για παραμονή απο 4 ώρες ως και 1 ημέρα με τιμές απο 35 λίρες έως 60...γι αυτά λοιπόν ρωτάω τα βλέπω στη σελίδα τους και φαίνονται οκ:shock: αλλά αν κάποιος έχει μείνει θα με βοηθούσε.....
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία,χθες το βράδυ το κοιτούσα (yotel.com) και μου κέντρισε το ενδιαφέρον,μου φαίνεται αρκετά καλή ιδέα και δεν είναι απλά δωμάτιο-κάψουλα,αρκετά μεγαλύτερο (υπάρχουν καμπίνες τριών ειδών) και με όλες τις ανέσεις ensuite.Θα το έκλεινα ευχαρίστως.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.954
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
συγνώμη...
ψάχνεις που να κοιμηθείς για έξι ώρες αναμονής σε αεροδρόμιο του λονδίνου? πές μου άν κατάλαβα καλά....
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
συγνώμη...
ψάχνεις που να κοιμηθείς για έξι ώρες αναμονής σε αεροδρόμιο του λονδίνου? πές μου άν κατάλαβα καλά....
ναι ρε κακιστρο....:bleh::bleh: γουσταρουμε να κοιμηθουμε σε καψουλα...
το χειροτερο κρεβατι στη ζωη μου το εχω δει μεσα στο αντιτορπιλικο ΄΄ΝΕΑΡΧΟΣ'' οι σωληνες ηταν σε ενα ποντο απο τη μυτη μου και εννοειται δεν μπορουσες να γυρισεις μονο α;νασκελα....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.954
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
ναι ρε κακιστρο....:bleh::bleh: γουσταρουμε να κοιμηθουμε σε καψουλα...
το χειροτερο κρεβατι στη ζωη μου το εχω δει μεσα στο αντιτορπιλικο ΄΄ΝΕΑΡΧΟΣ'' οι σωληνες ηταν σε ενα ποντο απο τη μυτη μου και εννοειται δεν μπορουσες να γυρισεις μονο α;νασκελα....
ρε ούγκ σου λέω!!!
εσύ έχεις κοιμηθεί με πτώμα αγκαλιά?
ρε ξούτ σου ξαναλέω!!
και μη μου λές εμένα για σωλήνες ...σιγά μην κοιμήθηκες και σε βαλβίδα λαδιού!!:D
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
kai ομως 6 μερες μεσα στο καρουλι εμεινα...ασε μπανιο πως καναμε...συγχωρα που δεν ειχε κινητα τηλ τοτε... με φωτο
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Και πόσο την πλήρωσες την διαμονή εκεί mio? :bleh::bleh::bleh::haha::haha::haha:
ευτυχως,που παρηγορηθηκα οταν καπου στη σαμοθρακη ηρθε μια τορπιλακατο για να φαει μαζι μας,ετσι ανεβηκα στο δικο τους...τοτε ειδα το δικο μας σαν 4αστερο:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.756
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom