7 χρόνια Travelstories !!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
21 Σεπτεμβρίου 2005 και ένα καινούριο ταξιδιωτικό site κάνει τότε δειλά δειλά την εμφάνισή του στο ελληνικό διαδίκτυο. Σήμερα, το Travelstories έχει γίνει μια πολύ μεγάλη ταξιδιωτική παρέα, με πάνω από 15.000 μέλη και 250.000 επισκέψεις το μήνα, έχει δώσει τη δυνατότητα σε πάρα πολύ κόσμο που αγαπάει τα ταξίδια να γνωρίσει και να έρθει κοντά με ανθρώπους με την ίδια... τρέλα, τα μέλη του έχουν δώσει ταξιδιωτικές ιστορίες από τα πιο απίθανα μέρη του κοσμου, και έχουν βοηθήσει νέους ταξιδιώτες να κάνουν τα πρώτα τους ταξιδιωτικά βήματα...

Φέτος υπάρχει μια ιδιαιτερότητα προσωπική αφού όπως ξέρετε οι περισσότεροι βρίσκομαι πια στην Αυστραλία και δε μπορώ να συμμετέχω στο αποψινό party γενεθλίων του site. Σκέφτηκα λοιπόν ακριβώς λόγω αυτής της ιδιαιτερότητας να στείλω τις ευχές μου στο site και τα μέλη του με ένα διαφορετικό τρόπο:


Όσοι θέλετε να στείλετε και τις δικές σας ευχές, μπορείτε να το κάνετε στέλνοντας το βιντεάκι που θα τραβήξετε με το κινητό σας τηλέφωνο ή την βιντεοκάμερά σας, στο παρακάτω email, και αυτό θα δημοσιευθεί αυτόματα στο κανάλι μας στο youtube: taksidia - YouTube

email: [email protected]

:)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ευχαριστούμε πολυ για ολα,για την έμπνευση που μας δίνει αυτο το site και εύχομαι να συνεχίσει να υπάρχει και να μας ενώνει !!!!!Χρονια Πολλα λοιπόν και ταξιδιαρικα!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εμείς σε ευχαριστούμε που μας δινεις την δυνατότητα να "ταξιδευουμε " μέσα απο το Travelstories

ΥΓ. Γράφεις μπροστά στην camera
ΥΓ2. Σε είδα λίγο κομμένο ! πρόσεχε την διατροφή σου εκει στην Αυστραλία
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
να ευχηθώ και εγώ στο τραβελστόρις να τα χιλιάσει και σε όλα τα μέλη υγεία και πολλά-πολλά ταξίδια.
σ'ευχαριστούμε Δευκαλίωνα για τις ευχές,μας συγκίνησες (ήσουν και εσύ συγκινημένος) και σου ευχόμαστε να είσαι πάντα καλά όπου κι'αν είσαι.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Για καποιους απο μας το Travelstories αποτελει πλεον κομματι απο τη ζωη μας. Για μενα το καλυτερο μερος της εμπειριας που λεγεται Travelstories ειναι οι ανθρωποι που γνωρισα μεσα απ' αυτο.
Σ' ευχαριστουμε Δευκαλιωνα που το δημιουργησες και το υποστηριξες ολα αυτα τα χρονια και ελπιζω οτι θα συνεχισεις να το κανεις και στο μελλον.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Χρόνια πολλά κι από μένα στο travelstories! Τα τελευταία χρόνια έγινε η αγαπημένη μου ιντερνετική παρέα! Υγεία και καλά ταξίδια σε όλα τα μέλη! Καλά να περάσουν τα παιδιά που θα πάνε στο πάρτι!:grouphug:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με συγκίνησες πρωί πρωί βρε Def!! Από το αποψινό πάρτυ δε θα λείπεις...απλά λόγω μιας "μικρής" διαφοράς ώρας που έχουμε θα το ζήσεις λίγο αργότερα...!!

Και μια έμπνευση της στιγμής για να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στο φόρουμ μας :

"Να ζήσεις Travelstories και Χρόνια Πολλά
μεγάλο να γίνεις με μέλη πολλά
παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως
και όλοι να λένε Να, ο σούπερ ταξιδιωτικός οδηγός"

Βλακεία εε;; :bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Με συγκίνησες πρωί πρωί βρε Def!! Από το αποψινό πάρτυ δε θα λείπεις...απλά λόγω μιας "μικρής" διαφοράς ώρας που έχουμε θα το ζήσεις λίγο αργότερα...!!

Και μια έμπνευση της στιγμής για να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στο φόρουμ μας :

"Να ζήσεις Travelstories και Χρόνια Πολλά
μεγάλο να γίνεις με μέλη πολλά
παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως
και όλοι να λένε Να, ο σούπερ ταξιδιωτικός οδηγός"

Βλακεία εε;; :bleh:
Ναι!
Ελπιζω αυτα να τα λες και μετα την σημερινη συναντηση....
Ισως οταν μας γνωρισεις να αλλαξεις γνωμη:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και μολις μας εστειλε βιντεακι με τις ευχες του ο Χρηστος :bleh::bleh:
ευχαριστουμε Χρηστο ΜΑΣ :haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ναι!
Ελπιζω αυτα να τα λες και μετα την σημερινη συναντηση....
Ισως οταν μας γνωρισεις να αλλαξεις γνωμη:bleh:

Χαχαχα!! To ήξερα ότι παραήταν πρωτότυπο και δε θα μπορούσε να εκτιμηθεί!! :bleh::bleh: Ισως αν συνθέσω και κάποια εξίσου πρωτότυπη μελωδία σας αρέσει τελικά...:haha::haha:

Λες να αλλάξω γνώμη;; Χμμμμμ.... Ενδιαφέρον.... Αντε και δε βλέπω την ώρα να σας γνωρίσω!!! :clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom