80's music

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Ισως ειναι λιγο παραφωνία αλλα ενα ρεσιταλ ποιοτικης και παραδοσιακης μουσικης σε ενα παλιο Καντανεζικο τραγουδι απο τη Μεγαλη Ελλαδα του νοτου της Ιταλιας....το τραγουδι ειναι στη τοπικη διαλεκτο....
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
mio gps πολυ σε παω.... βαζεις ολα τα κλασικα των παρτυς... εισαι και μες στο μυαλο μου... με προλαβες το self control σκεφτηκα κι εγω να το βαλω αλλα εισαι και γρηγορος και δε σε προλαβαινω. Πολυ ωραια η παρεα σας αλλα εχω πολυ πρωινο ξυπνημα θα βαλω ενα τελευταιο και υποσχομαι να κλεισω το laptop και να μην με ξεσηκωνετε αλλο. επειδη λοιπον εχω πρωινο ξυπνημα, καθοτι εργαζομαι σκληρα (κλεισιμο οικονομικου ετους βλεπετε) μου αφιερωνω το she works hard for the money απο τη Donna Summer

 
Last edited by a moderator:

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Aντε να ανεβαινουμε σιγα-σιγα...ευτιχως αυριο εχουμε αργια εδω...ειναι τοπικη εορτη...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
και μια ανεπανάληπτη Τίνα Τέρνερ που δεν γουστάρει την βροχή!!!:haha:
 
Last edited by a moderator:

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340



ευτυχώς που το ανέφερε η Ερση!!
20 σελίδες μουσικής και πουθενά η φωνή του K.Meine!!!
ας αρχίσουμε λοιπόν με την 1η τους δισκογραφική δουλειά "Lonesome crow"
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
ANEL μου, ηταν δυνατο σε ολες αυτες τις 20 σελιδες για την 80ς μουσικη να μην εχουν ηδη ακουστει οι Scorpions? που ειναι τοσο κλασσικο συγκροτημα εκεινης της δεκαετιας. Στη σελιδα 12 post 139 ο idem ειχε βαλει το wind of change και στην ιδια σελιδα post 140 ο thanosth το still loving you. Επισης οι Scorpions εχουν αναφερθει στις λιστες για τη heavy metal music, αλλα επελεξα να μην τους παιξω γιατι προτιμω το παρακατω κομματι απο τουs msg το nightmare ο κιθαριστας τους νομιζω ειναι ο ιδιος με των scorpions. Ειμαι σιγουρη οτι ξερεις το κομματι ... και οτι σου αρεσει κι εσενα

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom