9 ημέρες διακοπές κάτω απ'το αυλάκι

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αγνωστο εάν ο jimp εμπλέκεται σε αυτή τη δοσοληψία.
Εγώ του έδωσα τα κουδούνια να τα βάλει στα ζώα για να μην τα χάσει στη διαδρομή.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθειά σας αγαπητοί!
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Εγώ του έδωσα τα κουδούνια να τα βάλει στα ζώα για να μην τα χάσει στη διαδρομή.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθειά σας αγαπητοί!
Πρέπει να παραδεχτούμε ότι εάν δεν υπήρχε η Θεσσαλία δεν θα υπήρχε ούτε η εκ Νηλέως Πύλος, οπότε σου οφείλουμε:)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Πρέπει να παραδεχτούμε ότι εάν δεν υπήρχε η Θεσσαλία δεν θα υπήρχε ούτε η εκ Νηλέως Πύλος, οπότε σου οφείλουμε:)
Θα τους τα πω ένα χεράκι όταν θα πάω, ελπίζω να κεράσουν τίποτα, σε αναγνώριση της προσφοράς μας!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
5.373
Στο ποτάμι ήταν λίγο ζόρικα με το αδιάβροχο backpack με το cake τη σαμπάνια και τα κρυστάλλινα εκ Τσεχίας ποτήρια.
Βρε αθεόφοβε! Καλά το κέικ, πήρες και σαμπάνια και κρυστάλλινα ποτήρια μαζί? Άπαιχτος! :haha:

Όσον αφορά το στόμιο ήταν ζόρικα λόγω ρεύματος και χρησιμοποιούσαμε σκοινί. Μη μου πείς ότι το έκανες?
Ναί. Την πρώτη φορά που πήγα. Ήμουν με οργανωμένη ομάδα. Όντως χρειαζόταν το σχοινί για να επιστρέψεις πιο άνετα.

....αλλά δεν παύει, βλέποντας τις φωτογραφίες να τα θυμάται και να χαίρεται!:lol:
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
έχω ένα κόλλημα με το σερβίρισμα! αν δεις παλιότερα ποστ αποδίδω τεράστια σημασία. Έχω μετασκευάσει μικρές εργαλειοθήκες που μεταφέρονται εύκολα ώστε να εξασφαλίζω διάφορα για τις οδικές εξορμήσεις. Φυσσαλίδες πάντως χωρίς κρυσταλλινο ποτέ:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom