90 ευρω klm για amsterntam

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Το έψαξα λίγο και είδα ότι παρ' όλο που έχει μια συγκεκριμένη γκάμα ημερομηνιών, μέσα στις οποίες ισχύει η τιμή για πήγαινε και έλα, στην ουσία δεν ισχύει η τιμή των 90 ευρώ για όλες τις ημέρες. Ίσα-ίσα, στις 5 αναζητήσεις που έκανα, μόνο στις 2 μου το έβγαλε σαν επιλογή. Στις υπόλοιπες η χαμηλότερη τιμή ήταν 189 ευρώ. Και πάλι όμως είναι συμφέρουσα προσφορά.
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
απο οτι ειδα δεν το δινει παρ με κυρ μονο. εγω εβαλα 10 με 13 δεκ. μου το εδωσε και το πηρα:clap:
 

aikcos

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;
Δυστυχώς οι συνδυασμοί για παραμονή 4-6 ημερών είναι ελάχιστοι, εκτός αν κάνω κάτι λάθος. Επειδή με ενδιέφερε και εμένα 10-13 Δεκ 09, διαπίστωσα οτι είναι 189 ? και οχι 90?.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Δυστυχώς οι συνδυασμοί για παραμονή 4-6 ημερών είναι ελάχιστοι, εκτός αν κάνω κάτι λάθος. Επειδή με ενδιέφερε και εμένα 10-13 Δεκ 09, διαπίστωσα οτι είναι 189 ? και οχι 90?.
Δοκίμασε λίγο και με άλλες ημερομηνίες αν τυχόν σε βολεύουν, ίσως απλά αυτές που έψαξες να είναι sold out με την προσφορά και να δίνουν πλέον άλλες τιμές. Σε κάποιο τριήμερο μέσα στο Δεκέμβρη θα στη βγάλει την τιμή, απλά θέλει λίγη υπομονή και ψάξιμο!
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
την ωρα που εκλεισα εγω ηταν γεματο ενενηνταρια. τωρα αρχιζουν και χανονται,γιατι ειναι τρομερη προσφορα. θελει υπομονη και ψαξιμο
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πωπωωω...Τι super προσφορά είναι αυτή?? Πώς θ αντισταθώ εγώ τώρα?? Και πού να βρω άλλον τρελό να μου απαντήσει θετικά τόσο άμεσα? Βρε μήπως να πεταχτώ μόνη μου?!! :D
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Cuba
εκλεισα κι εγω για 29 Οκτωβριου...

καλο ταξιδι σε οσους προλαβαν!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ήταν όντως σούπερ αυτή η προσφορά! Κρίμα που δεν με παίρνει να κανονίσω κάτι αυτό το διάστημα....αν και ο κολλητός επέμενε να πεταχτώ έστω για ένα σ/κ! Αλλά κρατήθηκα τελικά με νύχια και με δόντια σήμερα το πρωί που μπήκα και το έβλεπα...και απλά το καμάρωνα! :haha:

Μια συμβουλή...αν προσέξετε καλά, σε περίπτωση που κάνετε αναζήτηση και δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που ορίσατε, υπάρχει κάπου κάτω αριστερά μια επιλογή που σου βγάζει ένα ευρύτερο πλάνο με διαθέσιμες ημερομηνίες κοντά σε αυτές που θέλεις να ταξιδέψεις...εφόσον έχει μείνει κάποια διαθεσιμότητα βέβαια...αυτή την περασμένη ώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom