Aεροδρομιο μακεδονια parking

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
φυσικα!μας εσωσε ο Μουζενιδης.. πριν οι τιμες ηταν στο Θεο!απο τοτε που ανοιξαν κ τα ιδιωτικα εχουμε πολλες επιλογες!
το καινουριο αμαξι (αιωνια η μνημη του, να ειναι ελαφρυ το χωμα που θα το σκεπασει :cry:) το εβαζα εκει!
δες κ τα ιδιωτικα μηπως σε συμφερουν περισσοτερο σε πηγαινοφερνουν κ αναλογα με την πτηση σου στο αεροδρομιο!
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Όχι με τα ιδιωτικά δεν έχει καμιά διαφορά τρελή πχ με το Ίκαρος αερο park που το έκανα σύγκριση η διαφορά είναι 1 €
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ε τοτε ενταξει!υπαρχει βεβαια ο κινδυνος να κλεισουν τα ιδιωτικα (αμφιβαλλω βεβαια γιατι γεματα παντα τα βλεπω) και να γινει ο μουζενιδης μονοπωλιο να ανεβασει τις τιμες:D ε τοτε θα πεσει πολυ ικεα, καζινο και ποδια :bleh:
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ έχω την εντύπωση ότι στο αεροδρόμιο πέσανε οι τιμές ενώ στα ιδιωτικά ανεβήκανε, Θυμάμαι πέρσι το είχα αφήσει σε ιδιωτικό για μία εβδομάδα και είχα πληρώσει 18 € και τώρα για 5 μέρες θέλουν 27 €
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αα δεν θυμαμαι ποσα!
μηπως πηγαινουν στα ιδιωτικα οταν γεμισει το αεροδρομιο και πληρωνουν οσο οσο!
παντα 4ημερα φευγω για να κερδιζω τα σαββατοκυριακα ποτε δεν με ενοχλησε το κοστος αρα δεν ηταν απαγορευτικο.
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Εγώ έχω την εντύπωση ότι στο αεροδρόμιο πέσανε οι τιμές ενώ στα ιδιωτικά ανεβήκανε, Θυμάμαι πέρσι το είχα αφήσει σε ιδιωτικό για μία εβδομάδα και είχα πληρώσει 18 € και τώρα για 5 μέρες θέλουν 27 €
Μπα δε νομίζω, πριν κανένα μήνα το άφησα από Τρίτη νωρίς το πρωί μέχρι Σάββατο βραδάκι με 20 ευρώ. Και με μεταφορά από/προς αεροδρόμιο εννοείται. Για φύλαξη έτσι κι αλλιώς κανένας δε σου εγγυάται, τουλάχιστον εκεί που το άφησα έχουν 2 σκυλιά - γαϊδούρια και καλό έλεγχο του χώρου. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.203
Μηνύματα
883.667
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom