Aθήνα - Νέα Υόρκη

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Με την British Airways και για πτήσεις μέρι 30 Μαρτίου, γύρω στα 510 ευρώ μετ'επιστροφής, όλοι οι φόροι συμπεριλαμβανόμενοι! Aν δεν κάνω λάθος, είναι για κρατήσεις μέχρι 17 Δεκεμβρίου, οπότε βιαστείτε! Επίσης σε ένα search που έκανα σε αυτά τα multi-booking sites, βρήκα οτι και η Delta Airlines έχει διαθέσιμα εισιτήρια στα 460 ευρώ!
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είδα οτι έβαλα το θέμα σε λάθος κομμάτι απο τον ενθουσιασμό μου... Συγχωρέστε με!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Στειλε μηνυμα στους διαχειριστες να αλλαξουν τη θεση του θεματος σου γιατι θα χαθει και ειναι κριμα!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
και η ΑΖ στα 498 για ΝΥ. πιο ενδιαφέρον το stopover στο Fiumicino...
και από Θεσσαλονίκη για Miami, Boston, Chicago <600.
 

panos2080

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
θελω να κλεισω εισητηρια για τον αυγουστο απο θεσ/νικη για νεα υορκη και επιστροφη απο μαιαμι για θεσ/νικη.Τωρα στο edreams τα βρισκω 900 με επιστροφη.ειναι καλα να κλεισω η να περιμενω υπαρχει περιπτωση να πεσουν λιγο?
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
θελω να κλεισω εισητηρια για τον αυγουστο απο θεσ/νικη για νεα υορκη και επιστροφη απο μαιαμι για θεσ/νικη.Τωρα στο edreams τα βρισκω 900 με επιστροφη.ειναι καλα να κλεισω η να περιμενω υπαρχει περιπτωση να πεσουν λιγο?
Να περιμένεις..Έχει ο Πανάγαθος μέχρι τον Αύγουστο..:)
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Με την British Airways και για πτήσεις μέρι 30 Μαρτίου, γύρω στα 510 ευρώ μετ'επιστροφής, όλοι οι φόροι συμπεριλαμβανόμενοι! Aν δεν κάνω λάθος, είναι για κρατήσεις μέχρι 17 Δεκεμβρίου, οπότε βιαστείτε! Επίσης σε ένα search που έκανα σε αυτά τα multi-booking sites, βρήκα οτι και η Delta Airlines έχει διαθέσιμα εισιτήρια στα 460 ευρώ!
μπορεις να μου πεις ΠΟΥ εχει 460 η delta? Ψάχνω αλλά τίποτα!

Ευχαριστώ
 

panos2080

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Τελικα βρηκα απο edreams θεσ/νικη-ΝΥ, Μιαμι-θεσ/νικη με 750 με swiss κ εκλεισα!!!
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μπορεις να μου πεις ΠΟΥ εχει 460 η delta? Ψάχνω αλλά τίποτα!

Ευχαριστώ
Την ημέρα που είχα στείλει το μήνυμα, είχα δει οτι έδινε για κάποιες ημερομηνίες μέσα στο Μάρτιο αυτή την τιμή. Δεν είχα δει βέβαια κάποια ανακοίνωση για προσφορά, απλά χτυπώντας ημερομηνίες μου το έβγαλε. Mόλις τώρα έβαλα ενδεικτικά 10 με 24 Μαρτίου, και μου έβγαλε 482 ευρώ. Και πάλι, δεν τα λες πολλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom