Γενικά Aναζήτηση φτηνών πτήσεων για Αμερική

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ρε παιδιά εγώ τι κάνω λάθος? η iberia μου δίνει 800άρια και το skyscanner.net μέχρι 418 (καλά να πέσει φωτιά να με κάψει που ακόμα και με τα 418 γκρινιάζω! το θέμα είναι μήπως εξ' αρχής, δεν ψάχνω στις σωστές σελίδες και την ξαναπατήσω (βλέπε Βουδαπέστη)) για Καράκας από Barajas δεν κλείσατε?
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
ρε παιδιά εγώ τι κάνω λάθος? η iberia μου δίνει 800άρια και το skyscanner.net μέχρι 418 (καλά να πέσει φωτιά να με κάψει που ακόμα και με τα 418 γκρινιάζω! το θέμα είναι μήπως εξ' αρχής, δεν ψάχνω στις σωστές σελίδες και την ξαναπατήσω (βλέπε Βουδαπέστη)) για Καράκας από Barajas δεν κλείσατε?
Καλημέρα! Μπες στη σελίδα της Iberia και δωσε απ' ευθείας Αθήνα -Καρακας. Τσέκαρε και την επιλογή flexible dates ωστε να σου σου βγάλει τις τιμές για μεγαλύτερο χρονικά διαστημα! Δεν κοοιταξα για πολλες ημερομηνιες παντως για Μαρτη εχει σίγουρα σε αυτη τη τιμή! :clap:
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μόλις τώρα το κοίταξα και γώ και έχει για πολλές ημερομηνίες αυτή την τιμή.
Καλά να περάσεις φίλε μου.:D:D
Δυστυχώς δεν μπορώ να σου στειλω pm ειμαι καινουρια στο site!!:haha: Θα περιμένουμε να παλιώσω χα χα!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Καλημέρα! Μπες στη σελίδα της Iberia και δωσε απ' ευθείας Αθήνα -Καρακας. Τσέκαρε και την επιλογή flexible dates ωστε να σου σου βγάλει τις τιμές για μεγαλύτερο χρονικά διαστημα! Δεν κοοιταξα για πολλες ημερομηνιες παντως για Μαρτη εχει σίγουρα σε αυτη τη τιμή! :clap:
είμαι offtopic το ξέρω. ΠΩΣ όμως είναι δυνατόν να αναζητώ Μαδρίτη - Καράκας (για να το κάνω πιο φθηνό) και να μου βγάζει 800άρια ενώ Αθήνα - Μαδρίτη -Καράκας 312 ??? ΠΩΣ! (και μιλάμε για ανταποκρίσεις της μιας ώρας, όχι τις παλαβές διανυκτερεύσεις της Alitalia)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
ρε παιδιά είμαι offtopic το ξέρω. ΠΩΣ όμως είναι δυνατόν να αναζητώ Μαδρίτη - Καράκας (για να το κάνω πιο φθηνό) και να μου βγάζει 800άρια ενώ Αθήνα - Μαδρίτη -Καράκας 312 ??? ΠΩΣ! (και μιλάμε για ανταποκρίσεις της μιας ώρας, όχι τις παλαβές διανυκτερεύσεις της Alitalia)

Διοτι απο Μαδριτη η πτηση ειναι απευθειας και απο Αθηνα δεν ειναι.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Ρε παιδια δεν μπορω να το βρω με τιποτα!!!Στο site της Iberia το βρισκετε??
Ελπίζω πως έβγαλες ακρη... Εχω εξηγήσει πιο πανω πως ακριβώς μπορεις να το βρεις!! Εαν ενδιαφέρεσαι για διαφορετικ'ές ημερομηνιές ψαξε λιγο και ισως να βρεις κάτι εξίσου καλό! Καλη επιτυχία στην αναζήτηση:)
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
βλεπω οτι δινει και το μεξικο σιτυ για τελη μαρτη 411. κι αυτο νομιζω ειναι καλη τιμη.και ακομη σαο παολο 412
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom