Αυστρία Aύγουστος:Τυρόλο-Οικονομική διαμονή

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα κι από μένα.Έχω κλείσει ακτοπλοικά εισιτήρια Πάτρα-Ανκόνα-Πάτρα για τον Αύγουστο με την ΑΝΕΚ LINES 169 ευρώ 2 άτομα και αυτοκίνητο σε αεροπορικού τύπου καθίσματα.Έχουν προσφορά όλες οι ακτοπλοικές εταιρείες για Ιταλία εώς 28-02,γι'αυτό όποιος ενδιαφέρεται καλό είναι να τα κλείσει τώρα μην περιοριστεί η διαθεσιμότητα.Σκοπεύουμε να μείνουμε 10 μέρες στις Αυστριακές Άλπεις και από εκεί να πηγαίνουμε εκδρομές κάθε μέρα(Μοναχο,Σάλτζμπουργκ,Ίνσμπρουκ,Δολομίτες,Ζυρίζη,Βαντούζ).Προσπαθώ να βρω μια οικονομική λύση στη διαμονή μου,και θα ήθελα πολύ να μείνω σε κάποιο χωριό κοντά στο Ινσμπρουκ.Έχω ψάξει αρκετά τον τελευταίο καιρό και τα πιο οικονομικά που έχω βρει είναι δωμάτια στα ξύλινα παραδοσιακά σπιτάκια των 'Αλπεων,είτε σε φάρμες,αλλά διστάζω να κάνω κράτηση σε κάτι τέτοιο επειδή δεν μου φαίνεται και η καλύτερη ιδέα να μείνεις με ξένους στο ίδιο σπίτι και να έχεις μόνο προσωπικό σου χώρο ένα υπνοδωμάτιο.Υπάρχει κάποιος από εσάς με ανάλογη εμπειρία που θα μπορούσε να μου πει τη γνώμη του πάνω σε αυτό ή έστω να με παραπέμψει σε κάποιο site (περαν του Tiscover);Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.046
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom