About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Kαι γιατί να μην καλέσουμε τον Καπετάνιο, τον Τριβελα, τον Μελισσανιδη, τον Ιβάν , τον Γραμμένο, τον Σπανεα κλπ;
Ξέχασα ομως αυτοί είναι Άγιες μορφές του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Τα στημένα ξεκίνησαν το 1996 και τελείωσαν το 2017. Μόνο αυτή είναι μαύρη περίοδος για το ποδόσφαιρο μας.

Ξεκόληστε ρε από τα οπαδικα.
Το θέμα είναι ότι ένας αμετάκλητα καταδικασμενος που πάει με όποιον φυσάει ο άνεμος. Σωκράτη Πατέρα Ιβάν κλπ θα μιλήσει λέει για τα στημένα.
Και θα τον προλογίσει ο πρώην πολέμιος του Κυριάκος Θωμαιδης ζορο της δημοσιογραφίας .

Και τον Κωνσταντινέα βεβαίως βεβαίως!!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Έλεος με τον Τυνησιο. Άλλο παιχνιδι θα δούμε τωρα
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Γκολ αυτοί αλλαγή εμεις
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ένας ανύπαρκτος Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε να χάνει από μια και μόνο φάση.
Στο δεύτερο είχαμε χριστιανοί με λιοντάρια αλλά η αστοχία θύμισε την περσινή.
Ο διαιτητής ήταν τουλάχιστον εκνευσριστικος.
Δεν κατάλαβα γιατί δεν πήγε καν στο Var στο 47.
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ένας ανύπαρκτος Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε να χάνει από μια και μόνο φάση.
Στο δεύτερο είχαμε χριστιανοί με λιοντάρια αλλά η αστοχία θύμισε την περσινή.
Ο διαιτητής ήταν τουλάχιστον εκνευσριστικος.
Δεν κατάλαβα γιατί δεν πήγε καν στο Var στο 47.
Ο Διαιτητης δεν επαιξε εδρα εδωσε οτι ειδε κι οχι οτι θα εδιναν παπαδες,Γιαχοι και λοιποι.
Δεν πηγε στο VAR γιατι δεν τον φωναξαν οπως δεν τον φωναξαν για του Τσιμικα στον Ματος στο πρωτο ημιχρονο.Τα επιστημονικα βεβαια με τη χαλασμενη πορτα το τραμπουκο στην εισοδο τη Nova που για πρωτη φορα στα χρονικα δεν ειχε καμερα εκει, την επισκεψη στα αποδυτηρια κλπ δειχνει οτι δεν μπορουν τα παλικαρια.Μακαρι να μεινει ο Μαρτινς και να συνεχισει ο Μαρινακης να παιρνει Λοβερες και Μπενζια με τα 30 του Τσαμπιονς Λιγκ.Καλυτερος ο ΟΣΦΠ στο συνολο του αγωνα θα πρεπει να διαχειριστουμε την ανεξήγητη ανυπαρξια μας σε ολο το δευτερο ημιχρονο ακομα και σε σημεια με παγωμενο ρυθμο.Το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο θα παιξουμε αλλες τρεις φορες.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ο Διαιτητης δεν επαιξε εδρα εδωσε οτι ειδε κι οχι οτι θα εδιναν παπαδες,Γιαχοι και λοιποι.
Δεν πηγε στο VAR γιατι δεν τον φωναξαν οπως δεν τον φωναξαν για του Τσιμικα στον Ματος στο πρωτο ημιχρονο.Τα επιστημονικα βεβαια με τη χαλασμενη πορτα το τραμπουκο στην εισοδο την επισκεψη στα αποδυτηρια κλπ δειχνει οτι δεν μπορουν τα παλικαρια.Μακαρι να μεινει ο Μαρτινς και να συνεχισει ο Μαρινακης να παιρνει Λοβερες και Μπενζια με τα 30 του Τσαμπιονς Λιγκ.Καλυτερος ο ΟΣΦΠ στο συνολο του αγωνα θα πρεπει να διαχειριστουμε την ανεξήγητη ανυπαρξια μας σε ολο το δευτερο ημιχρονο ακομα και σε σημεια με παγωμενο ρυθμο.Το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο θα παιξουμε αλλες τρεις φορες.
Δηλαδή εσένα σου άρεσε η ομάδα σου και το κοουτσαρισμα του προπονητή σου;
Ο ρέφερι φίλε γύρισε τουλάχιστον 4 αντεπιθέσεις που δεν άφησε πλεονέκτημα.
Στη φάση που λέω το είδα τώρα και για εμένα υπάρχει επαφή γόνατια όχι απλο άγγιγμα. Έχεις πάρει πολύ χειρότερα και εγώ φυσικα παλαιότερα.
Πάντως πολύ μπάλα δεν είδαμε όπως περιμέναμε. Συνεχιζουμε
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλαδή εσένα σου άρεσε η ομάδα σου και το κοουτσαρισμα του προπονητή σου;
Ο ρέφερι φίλε γύρισε τουλάχιστον 4 αντεπιθέσεις που δεν άφησε πλεονέκτημα.
Στη φάση που λέω το είδα τώρα και για εμένα υπάρχει επαφή γόνατια όχι απλο άγγιγμα. Έχεις πάρει πολύ χειρότερα και εγώ φυσικα παλαιότερα.
Πάντως πολύ μπάλα δεν είδαμε όπως περιμέναμε. Συνεχιζουμε
Εγω ειπα οτι δεν μου αρεσε η ομαδα μου κι οτι κραταω μονο τον βαθμο και το αητητο. Επισης κραταω οτι μπαινουμε μεσα σε τετοιες εδρες και δεν μας πατανε στο πρωτο τεταρτο. Μακαρι ξενοι διαιτητες σε ολα τα ματς και σε VAR μεχρι να σβησει ο ηλιος...και λιγο παραπανω.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δηλαδή για εσένα η φάση ήταν καθαρη;
Σπορτ φμ gazzeta sport 24 μιλάμε για καθαρή παράβαση.
Εννοείται ξένοι διότι με Έλληνες θα βλέπαμε πολύ χειρότερα.
Στην ομάδα μου ας δουν πάλι γιατί πέταξαν ένα ημιχρονο
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλαδή για εσένα η φάση ήταν καθαρη;
Σπορτ φμ gazzeta sport 24 μιλάμε για καθαρή παράβαση.
Εννοείται ξένοι διότι με Έλληνες θα βλέπαμε πολύ χειρότερα.
Στην ομάδα μου ας δουν πάλι γιατί πέταξαν ένα ημιχρονο
Για μενα η φαση ειναι τοσο καθαρη οσο και το πεναλντι του Τσιμικα στον Ματος.Ειναι πεναλντι και τα δυο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δηλαδή για εσένα η φάση ήταν καθαρη;
Σπορτ φμ gazzeta sport 24 μιλάμε για καθαρή παράβαση.
Εννοείται ξένοι διότι με Έλληνες θα βλέπαμε πολύ χειρότερα.
Στην ομάδα μου ας δουν πάλι γιατί πέταξαν ένα ημιχρονο
Και για εμένα δεν υπάρχει πέναλτι. Υπάρχει όμως σε μία φάση στο πρώτο ημίχρονο σε ένα κόρνερ του παοκ που ο παίκτης του ολυμπιακού αγκαλιάζει και ρίχνει τον παίκτη του παοκ.

Υπάρχει χειρότερη ομάδα από τον παοκ σε αντεπιθέσεις. Να έχει το γήπεδο ανοιχτό να φεύγουν οι επιθετικοί του και να μην υπάρχει στο κέντρο ένας παίκτης να βγάλει σωστά την μπάλα.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Την φάση που λες δεν την είδα.
Οπότε συμφωνείς ότι το δικό μας ήταν.
Ο ΠΑΟΚ με απογοήτευσε στο δεύτερο. Η ομάδα μου δεν έπαιζε τίποτα σπουδαία. Από το 75 και μετά δεν υπήρχε καν κέντρο και όμως ο ΠΑΟΚ παρέμεινε ανύπαρκτος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.449
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom