About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Για να κλείνουμε την κουβεντα.
Προσπαθώ να είμαι σοβαρός σε αυτά που γράφω και να μην κρύβομαι πίσω από την ανωνυμία του πληκτρολογίου. Για αυτό και για τον Ευαγγέλου δις έγραψα ότι αν δεν το έκανε σκόπιμα και δεν το είδε να τον στείλουν σπίτι του. Ο επόπτης δικαιολογείται να έχασε την φάση, ο Ευαγγέλου και οι βοηθοί του όχι. Τόσο απλά
Επίσης δεν έγραψα για πόσο πριμ θα πάρουν οι παίκτες του Βόλου απο τον Σαββίδη που πανηγύριζαν λες και πήραν το cl. Γιατί μπορεί να το ξέρουν όλοι αλλά εγώ δεν το ξέρω και δεν έχω στοιχεία.

Εσυ λοιπόν αφού τα ξέρεςι όλα, όπως τα ξέρουν όλοι όπως λες , πήγαινε στις Αρχές και δώσε κατάθεση με το όνομα σου και την υπογραφή σου.

Κατα τα λοιπά μην ανησυχείς για την υγεία μου,. Δεν πονάω πουθενά, Τόσο εγώ, όσο και η οικογένεια μου χαίρουμε άκρας υγείας και το ίδιο εύχομαι και σε εσένα.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Το να την "λένε" φίλοι του Ολυμπιακού σε φίλους άλλων ομάδων για το τσάμπιονς λιγκ,την ώρα που με κάθε θεμιτό ή αθέμιτο μέσο(έως πολύ αθέμιτο-το λέω κομψά) έπαιρναν τα πρωταθλήματα και τα χρυσοφόρα πακέτα της ΟΥΕΦΑ στερώντας τα από άλλες ομάδες,ξεπερνάει κάθε φαντασία ακόμη και Χριστουγεννιάτικη....Συνεχίστε φίλοι μας να πιστεύετε ότι είσθε αδικημένοι τώρα....

Καλές Γιορτές σε όλους :icon_biggrin:
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
879
Likes
1.944
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Βρε φιλαράκια ταξιδιώτες, δεν αφήνετε τα οπαδικά στην άκρη... και να κλείσετε κανένα εισιτήριο και ξενοδοχείο...
Υπάρχουν τόσα αθλητικά φόρουμ για να ξεθυμαίνουμε...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Καλές γιορτές σε όλους και καλή χρονιά (ποδοσφαιρική και μη) με λιγότερη τοξικότητα και ποδοσφαιρικά "περιττώματα" ..

ΥΓ. Ρε, μη φανατίζεστε.. για ποδόσφαιρο μιλάμε ή τουλάχιστον πρέπει να μιλάμε..
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πάλι λέω ότι το να βάλεις στην ίδια πρόταση όνομα μεγάλων ελληνικών κλαμπ και τη λέξη "αδικήθηκε" ε κάποιο γέλιο το προκαλεί. Για αυτό και η σούπερ λιγκ (άκου όνομα που δώσανε οι σατανάδες) είναι εκεί που της αξίζει, στον πάτο.
Όλοι θυμούνται να γκρινιάξουν όταν αναλάβουν το παρασκήνιο άλλοι. Εκεί πια πέφτουν όλοι από τα σύννεφα!! Και αρχίζουν τα "ξεχείλισε το ποτήρι...".
Μαντέψτε ποιος το γέμιζε όμως τόσα και τόσα χρόνια....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μια χαρά ειναι ο Ευαγγελου.Δίνει οτι βλέπει.
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε ότι βάζει στο... ψυγείο όλη τη διαιτητική ομάδα της αναμέτρησης ανάμεσα στον Βόλο και τον Ολυμπιακό. «Η απόδοση των διαιτητών στον αγωνιστικό χώρο και στο VAR, σε συγκεκριμένους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής, ήταν αναμφίβολα κατώτερη κάθε προσδοκίας».
https://www.sdna.gr/podosfairo/673414_ektos-orismon-oi-diaitites-toy-bolos-olympiakosΜεγάλη μπαλαδόφατσα είσαι φίλε.Μέχρι και οι εξυγιαντές τους έδιωξαν.
Για σένα είναι μια χαρά.Καλύτερα να βλέπουμε άλλα αθλήματα,γιατί με το ποδόσφαιρο δεν το έχεις.
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε ότι βάζει στο... ψυγείο όλη τη διαιτητική ομάδα της αναμέτρησης ανάμεσα στον Βόλο και τον Ολυμπιακό. «Η απόδοση των διαιτητών στον αγωνιστικό χώρο και στο VAR, σε συγκεκριμένους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής, ήταν αναμφίβολα κατώτερη κάθε προσδοκίας».
https://www.sdna.gr/podosfairo/673414_ektos-orismon-oi-diaitites-toy-bolos-olympiakosΜεγάλη μπαλαδόφατσα είσαι φίλε.Μέχρι και οι εξυγιαντές τους έδιωξαν.
Για σένα είναι μια χαρά.Καλύτερα να βλέπουμε άλλα αθλήματα,γιατί με το ποδόσφαιρο δεν το έχεις.
πάλι καλά...γιατι εσύ σαν προφέσορας του ποδοσφαίρου που είσαι φαντάζομαι ότι θυμάσαι διάφορα διατητικά φυντάνια της παράγκας να γίνονται διεθνείς μετά από σφαγές....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
πάλι καλά...γιατι εσύ σαν προφέσορας του ποδοσφαίρου που είσαι φαντάζομαι ότι θυμάσαι διάφορα διατητικά φυντάνια της παράγκας να γίνονται διεθνείς μετά από σφαγές....
Φίλε,εγώ αηδιασμένος,εδώ και χρόνια δεν βλέπω Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Το ξαναλέω.εδώ και χρόνια,όχι τώρα.Εσύ με την εξυγίανση συνέχισε να βλέπεις.
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Φίλε,εγώ αηδιασμένος,εδώ και χρόνια δεν βλέπω Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Το ξαναλέω.εδώ και χρόνια,όχι τώρα.Εσύ με την εξυγίανση συνέχισε να βλέπεις.
οτι το ελληνικο ποδόσφαιρο είναι μία αηδία μαζί σου....αλλά είτε το θέλεις είτε όχι αυτά που είδαμε με την παράγκα είναι τραγικό να τα συγκρίνουμε με το ότι ο Οσφπ αδικήθηκε σε ένα παιχνίδι με την Κ21 του Βόλου...
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
οτι το ελληνικο ποδόσφαιρο είναι μία αηδία μαζί σου....αλλά είτε το θέλεις είτε όχι αυτά που είδαμε με την παράγκα είναι τραγικό να τα συγκρίνουμε με το ότι ο Οσφπ αδικήθηκε σε ένα παιχνίδι με την Κ21 του Βόλου...
Απο ποτε εχει σχεση αν αδικειται καποιος με το με ποιον αγωνιζεται ; Τι σχεση εχει αν ειναι Κ21, Α23 ή μεταξυ 32 και 65 ;

Επισης δεν εχουμε καταλαβει τι ακριβως θελετε ; Να φτιαξετε νεα παραγκα ; Μαζι σας απλα πειτε το. Αυτο που βλεπουμε παντως 50-50 δεν ειναι
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
χτες όντως υπήρχε αδικία...αλλα συνολικά στις 16 αγωνιστικές ο Οσφπ παίζεται 50-50...αλλά είπαμε....όταν 20 χρόνια είτε είχες ομαδάρα - είτε είχες μέτρια ομάδα σε παίζανε 70-30 και 80-20 το σήμερα φαντάζει σφαγή....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
στις 16 αγωνιστικές ο Οσφπ παίζεται 50-50...αλλά είπαμε....όταν 20 χρόνια είτε είχες ομαδάρα - είτε είχες μέτρια ομάδα σε παίζανε 70-30 και 80-20 το σήμερα φαντάζει σφαγή....
Αφού είναι όλα καλά,γιατί πάνε σπίτι τους;Οεο;
Ο φίλος έλεγε ότι είναι μια χαρά!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom