About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι βλέπουμε
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.419
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Tι θρίλερ είναι αυτό
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ούτε στη πιο νοσηρή φαντασία...
Δε μπορώ να καταλάβω με ποια λογική έγινε η επιλογή της Αγγλίας.
Παίκτες φοβισμένοι, χωρίς ψυχολογία, παίκτες που έχασαν σίγουρα τη μεγαλύτερη ευκαιρία τους για ένα τρόπαιο σε εθνικό επίπεδο.
Κρίμα για τον Southgate που έπιασε το σφυγμό της ομάδας και έκανε τρομερή δουλειά.
Εξαιρετικός γκολ κιπερ ο Ντοναρουμα από την άλλη και μια ομάδα που δε περιμέναμε να φτάσει ως το τέλος είναι η αλήθεια.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Έπαιξαν καλύτερα οι Ιταλοι οπότε σε για εμενα επικρατησαν δίκαια σε μια αδικη διαδικασία.
Ο Σαουθγκειτ που τα εκανε ολα καλα εκανε 2 αλλαγες για τα πέναλτι και τον κρέμασαν.
Και ετσι it s coming Rome
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Κακοποίηση του ποδοσφαίρου απο δύο μετριότατες ομάδες. Πρέπει να είναι ο χειρότερος τελικός που έχω δει την τελευταία 15ετία.
Ότι πήρε EURO αυτή η Ιταλία και δεν έχουν πάρει ομάδες των Ιταλών που αυτούς τους παίκτες (Ιμόμπιλε κλπ) θα τους είχαν να τους φέρνουν τα νερά, τα λέει όλα.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
VIVA ITALIA..


Η πιο ομάδα το πήρε τελικά και ας ειχαν οι άλλοι Μ' παπεδες Πογμπάδες, Κέιν, Στερλινγκ.. τωρα καληνυχτα για Αγγλία.. έχασε την μεγάλη ευκαιρία.. εβαλε γρήγορο γκολ και μετά έκατσε πίσω και αμυνόταν στο 1/3 του γηπέδου ψάχνοντας την κόντρα (δεν έισαστε και Ελλάδα που πάτε).. ουτε πρεσσινγκ ουτε πολύ πάθος..

Κάποιοι στο νησί εκεί βόρεια (με τις καρέ φούστες) έχουν αρχίσει τρελά γλέντια..
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Κακοποίηση του ποδοσφαίρου απο δύο μετριότατες ομάδες. Πρέπει να είναι ο χειρότερος τελικός που έχω δει την τελευταία 15ετία.
Ότι πήρε EURO αυτή η Ιταλία και δεν έχουν πάρει ομάδες των Ιταλών που αυτούς τους παίκτες (Ιμόμπιλε κλπ) θα τους είχαν να τους φέρνουν τα νερά, τα λέει όλα.
To τι βλέπουμε πηγαινε για τα πέναλτι οντως πολυ μετριος τελικός οπως και το Πορτογάλια Ελλάδα το Γαλλία Πορτογαλία κα
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
To τι βλέπουμε πηγαινε για τα πέναλτι οντως πολυ μετριος τελικός οπως και το Πορτογάλια Ελλάδα το Γαλλία Πορτογαλία κα
Ναι, το καταλάβα τι εννοούσες.
Απλά μου έδωσες αφορμή να σχολιάσω :)
Γιατί ακούγοντας τους σχολιαστές στον ΑΝΤ1 (θα είναι οι ίδιοι και στο Μουντιάλ :harakiri:) νόμιζα ότι βλέπω άλλο EURO.

Κάτι άσχετο, η φωτεινότητα της μετάδοσης άλλαζε και σε εσάς; Εμένα εκεί που έβλεπα μειωνόταν κάποιες στιγμές (σκοτείνιαζε).
 
Last edited:

evaT

Member
Μηνύματα
1.570
Likes
12.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κρίμα που δεν μπορώ να ανεβάσω βιντεάκι κ να μεταφέρω το κλίμα εδώ....
Αν κ δεν επιτράπηκαν μεγάλες συγκεντρώσεις οπαδών εντούτοις έστω στα μαγαζιά είχε μαζευτεί κόσμος κ στο τελευταίο χαμένο πέναλτι των Άγγλων μερικοί έπεσαν μέσα στα κανάλια της Βενετίας!
Θεϊκό :xalara:
Στη Ρώμη βέβαια λογικά το γλέντησαν περισσότερο, θα τα δούμε αύριο στα νέα.
Εγώ πάντως το έζησα στο φουλ, θα πάω για ύπνο ευχαριστημένη, με ενα μεγάλο χαμόγελο στα χείλη .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.304
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom