Aegean - Χειμερινές διακοπές με έκπτωση έως 50%!

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Χειμερινές διακοπές στο εξωτερικό με -50%!
Αυτή την προσφορά δε γίνεται να τη χάσετε!

Προλαβαίνετε ακόμη να κλείσετε τις φετινές χειμερινές σας διακοπές και να ζήσετε από νωρίς την ατμόσφαιρα των Χριστουγέννων στις πιο γιορτινές πόλεις της Ευρώπης. Κλείστε τώρα με έκπτωση 50%!

⚡FLASH, SALE, GO!⚡

Κρατήσεις μέχρι 23/10/2022
Πτήσεις μεταξύ 07/11/2022 – 15/12/2022


Χειμερινές διακοπές στο εξωτερικό με -50%! | Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Κάποιος να εξηγήσει στους φωστήρες των δημοσίων σχέσεων της Aegean ότι στην Εύκρατη ζώνη του Βορείου ημισφαιρίου που βρισκόμαστε, χειμώνας είναι μια εποχή που ξεκινάει στο χειμερινό ηλιοαστάσιο, 23/12, και λήγει στην εαρινή ισημερία, 21/3. Χειμερινές διακοπές το φθινόπωρο;
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
γιατί έχω την εντύπωση οτι συμπαθέστατη αιγαιου εχει παραφουσκώσει τις τις τιμες και συνεχεια βγαζει δηθεν εκπτωσεις , οι τελικες τιμες που βλέπω δεν είναι κατι το ιδιαίτερο....
 

DimiBiri

Member
Μηνύματα
292
Likes
921
Επόμενο Ταξίδι
Pending...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
γιατί έχω την εντύπωση οτι συμπαθέστατη αιγαιου εχει παραφουσκώσει τις τις τιμες και συνεχεια βγαζει δηθεν εκπτωσεις , οι τελικες τιμες που βλέπω δεν είναι κατι το ιδιαίτερο....
Πραγματικα!!! Εχω φτασει στο σημείο να μην μπαίνω καν να τσεκαρω τις εκάστοτε "προσφορες".
 

Jobous

Member
Μηνύματα
80
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Ήθελα να το σχολιάσω και εγώ , το θέμα των τιμών. Δεν ξέρω, διαφημίζει 50% (όχι έως αν δεν κάνω λάθος) αλλά οι τιμές είναι αρκετά πάνω σε σχέση με παλιότερες προσφορές με έκπτωση έως 30 %. Τι να πω αν τελικά έχουν φτάσει εκεί πάνω οι τιμές λόγω καυσίμων , θα υπάρχει θέμα....
 
D

Delmem38110

Guest
Στιγμιότυπο 2022-10-20, 9.25.14 μμ.png


το αλλάξανε εν μέρη στη κεντρική τους σελίδα.

και όντως οι τιμές είναι 50% κάτω γι αυτές που παρακολουθώ εγώ τουλάχιστον.
τώρα αν είναι πολλά η λίγα αυτό το κρίνει ο καθένας ξεχωριστά.
αλλά είναι 50 κάτω πραγματικά.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
506
Likes
837
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σεληνη
Αφορά μόνο Πτήσεις Αθηνών ή κάνω λάθος;
Δηλαδή για να ταξιδέψω εξωτερικό με 50% Πρέπει να μένω Αθήνα;
Ευχαριστώ δε θα πάρω ούτε τώρα!!!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Άκυρο ξανά, πάντως τρέχει η ίδια προσφορά για Κύπρο. Πολλή σύγχυση.

Αφορά μόνο Πτήσεις Αθηνών ή κάνω λάθος;
Δηλαδή για να ταξιδέψω εξωτερικό με 50% Πρέπει να μένω Αθήνα;
Ευχαριστώ δε θα πάρω ούτε τώρα!!!
H προσφορά ισχύει για όλες τις απευθείας και με ενδιάμεσο σταθμό πτήσεις από/προς Ελλάδα προς/από όλους τους προορισμούς εξωτερικού, με απλή μετάβαση και με επιστροφή.
 
Last edited:

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Αφού η προσφορά αφορά το διάστημα ως 15/12

Προφανώς ξεμείναν κάτι θέσεις και προσπαθούν να γεμίσουν τα αεροπλάνα μέχρι πριν τα Χριστούγεννα
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Οι τιμές των αεροπορικών έχουν ανέβει γενικότερα τους τελευταίους μήνες (ειδικά για συγκεκριμένους προορισμούς), οπότε με την έκπτωση ουσιαστικά οι τιμές είναι λίγο πιο οικονομικές σε σχέση με αντίστοιχες standard τιμές για την περσινή περίοδο.
Αλλά είναι όντως 50% προ φόρων.
Βέβαια αν κάποιος ψάχνει τα οικονομικοτερα εισιτήρια με low fare calendar κλπ. ε εκεί δε θα έχει μεγάλη διαφορά. Αν μια πτήση κοστίζει 80 ευρώ και από αυτά τα 50 είναι οι φόροι, τότε η έκπτωση είναι μόνο 15 ευρώ
 

Alexi0s

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Ο κόσμος νομίζει ότι το 50% είναι στην τελική τιμή και όχι στην τιμή του ναύλου. Οι φόροι...παραμένουν φόροι!
Εγώ πάντως έκλεισα 2 εισιτήρια Αθήνα - Ζάγκρεμπ και Ποντγκόριτσα - Αθήνα και από 150 ευρώ περίπου τα βρήκα 118. Δεν είναι και άσχημα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom