Aegean απο 80-90 ευρω return για ευρωπαικες πολεις

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.060
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μάλλον κάποιο λάθος πρέπει να είχαν κάνει και το διόρθωσαν, γιατί βλέπω όλες τις τιμές τώρα ανεβασμένες κατά ?10 ανά πτήση....
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
δεν ξέρω αν είναι λάθος πάντως οι τιμές έχουν μια μικρή άνοδο ελπίζω να μην ανέβουν άλλο και να κρτήσει η προσφορά μέσα στην βδομάδα μηπως και κλείσω κατι.
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Κάτι παίζει πάντως..το πρωί για Βερολίνο μου έδινε 88 ευρω και τώρα μου ξαναψάχνω για να κλείσω, μου δίνει 114 ευρω τις ίδιες πτήσεις..:(:(
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παίζει απλά αυτό που είπε ο Μέγιστος... όσοι πρόλαβαν τις πρώτες ώρες τσίμπισαν τα 88?, οι υπόλοιποι θα δώσουν κάτι παραπάνω... και τα 114? δεν είναι κι άσχημα...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Είμουν έτοιμος να κλείσω για Τελ αβίβ αλλά αυτό το πρωινό επιστροφή 5.45 δεν μου κολλάει, ξέρει κάποιος να προτείνει επιστροφή από άλλη πολη ακομη και αν είναι ακριβότερα?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.060
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είμουν έτοιμος να κλείσω για Τελ αβίβ αλλά αυτό το πρωινό επιστροφή 5.45 δεν μου κολλάει, ξέρει κάποιος να προτείνει επιστροφή από άλλη πολη ακομη και αν είναι ακριβότερα?
Εγώ το (ξανα)έκλεισα.... Ναι, είναι λίγο σκότωμα η ώρα, 05:45 αναχώρηση σημαίνει ότι 03:45 το αργότερο πρέπει να βρίσκεσαι στο αεροδρόμιο.... Και μετά το πρωί καπάκι στη δουλειά.

Εναλλακτικό αεροδρόμιο δεν υπάρχει, υπάρχουν εναλλακτικές πτήσεις με άλλες εταιρίες, αλλά το κόστος εκτοξεύεται...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παλιότερα ήταν ακόμα χειρότερα... σου χάλαγε δύο μέρες... έφτανες στις 4.30 το πρωί και έφευγες στις 07.00... τώρα σου χαλάει μόνο μια... δυστυχώς άλλη λύση δεν υπάρχει... αυτό το 86.56? είναι μακράν το ιστορικό χαμηλό του TLV... ήταν η καλύτερη περίπτωση από τις προσφορές... την Ρώμη ή την Βαρκελώνη πιθανόν να την ξαναβρείς σε αυτές τις τιμές, το TLV δύσκολα...
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Παίζει απλά αυτό που είπε ο Μέγιστος... όσοι πρόλαβαν τις πρώτες ώρες τσίμπισαν τα 88?, οι υπόλοιποι θα δώσουν κάτι παραπάνω... και τα 114? δεν είναι κι άσχημα...
Θα τα έκλεινα αμέσως το πρωί αλλά περίμενα απάντηση κι από άλλο άτομο..
Όντως 114 ευρω δεν είναι κι άσχημα, νομίζω, ότι δεν έχει δώσει και φθηνότερα για Βερολίνο..αν θυμάμαι καλά..
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Πολύ καλό !!! μάλλον θα τα κλείσω και μάλιστα τώρα που το καλοσκέφτηκα, θα τα κλείσω για πριν τα Χριστούγεννα..μέσα Δεκέμβρη..που να ξαναβρούμε τέτοιες τιμές..
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα γίνονται...
Όποιος πρόλαβε... τον Κύριο....
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Κανοντας τη γνωστη πρωινη μου αναζητηση βρηκα ενα διαμαντακι...
Alex,συγχαρητήρια που μοιράστηκες αυτή σου την ανακάλυψη.Πολλοί θα την κρατούσαν για την πάρτη τους...

και σε ιστορικό χαμηλό η τιμή..
Αφού δεν ανακοινώθηκε,όσοι το έκλεισαν θα πρέπει να φυλάξουν αναμνηστική την κράτηση για να αποδείξουν του λόγου το αληθές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.225
Μηνύματα
884.333
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom