AEGEAN AIR 40 % για εξωτερικό !

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Γενικά η εντύπωση πάντως που επικρατεί (και όχι μόνο δική μου) είναι ότι οι τελευταίες τέτοιου τύπου προσφορές της Aegean είναι ψιλοαπατεωνιά.
Για συγκεκριμένες ημερομηνίες που κοιτάω εδώ και καιρό, δεν υπάρχει η παραμικρή έκπτωση.
Τωρα σίγουρα θα παίζουν μειωμένα εισιτήρια για κάποιους προορισμούς, αλλά αυτό είναι πολύ σχετικό...
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Γενικά η εντύπωση πάντως που επικρατεί (και όχι μόνο δική μου) είναι ότι οι τελευταίες τέτοιου τύπου προσφορές της Aegean είναι ψιλοαπατεωνιά.
Για συγκεκριμένες ημερομηνίες που κοιτάω εδώ και καιρό, δεν υπάρχει η παραμικρή έκπτωση.
Τωρα σίγουρα θα παίζουν μειωμένα εισιτήρια για κάποιους προορισμούς, αλλά αυτό είναι πολύ σχετικό...
Το καλύτερο ήταν με την Black Friday! Γελούσαν και τα πτερύγια των αεροσκαφών ..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Γενικά η εντύπωση πάντως που επικρατεί (και όχι μόνο δική μου) είναι ότι οι τελευταίες τέτοιου τύπου προσφορές της Aegean είναι ψιλοαπατεωνιά.
Για συγκεκριμένες ημερομηνίες που κοιτάω εδώ και καιρό, δεν υπάρχει η παραμικρή έκπτωση.
Πιθανον να υπαρχει μεγαλη ζητηση. Οτι κοιταω εγω, ολοι οι ιταλικοι προορισμοι, εχουν μεγαλη εκπτωση. 80+ Ρωμη, Ναπολη, Σικελια, 150 Μαρακες, ελεος δηλ που δεν τα βλεπετε., Οχι απατεωνια αλλα σωτηριο για μας. Εκλεισα ηδη. Οσο περναει ο χρονος φυσικα μειωνονται οι διαθεσιμες θεσεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.761
Εκλεισα εισιτηριο απο Μπιλμπαο για Αθηνα με 31 ευρω πριν 10 μερες και τωρα ανεβηκε στα 80, καλοκαιρι. Επισης εκτοξευτηκε η τιμη σε αλλο εισιτηριο που εκλεισα με μιλια. Δεν καταλαβαινω πως ρυθμιζουν τις τιμες, ειλικρινα.
Εχω την εντυπωση πως πετυχαινεις καλυτερες τιμες με early booking παρα περιμενοντας προσφορες.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Εκλεισα εισιτηριο απο Μπιλμπαο για Αθηνα με 31 ευρω πριν 10 μερες και τωρα ανεβηκε στα 80, καλοκαιρι. Επισης εκτοξευτηκε η τιμη σε αλλο εισιτηριο που εκλεισα με μιλια. Δεν καταλαβαινω πως ρυθμιζουν τις τιμες, ειλικρινα.
Εχω την εντυπωση πως πετυχαινεις καλυτερες τιμες με early booking παρα περιμενοντας προσφορες.
Τέλειο το Μπιλμπάο <3
Μιλάμε για aegean? Ούτε που ήξερα ότι έχει απευθείας για Μπιλμπάο.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.574
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom