Aegean Airlines - Βαρκελώνη & Βερολίνο (17/03/2009)

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Βερολίνο και Βαρκελώνη με EUR65. Κρατήσεις μέχρι την Τρίτη.

Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean από Αθήνα προς Βερολίνο και Βαρκελώνη, ισχύει για κρατήσεις έως 17/03/2009 και για πτήσεις από 08/04/2009 έως 30/06/2009. *Ο ναύλος ισχύει για απλή μετάβαση, περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 6? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις στο Βερολίνο πραγματοποιούνται προς το αεροδρόμιο Tegel.
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εγώ λέω πως πάλι δεν μπορώ να τις πετύχω τούτες τις τιμές όταν μπορώ να ταξιδέψω... τι γκαντέμης άνθρωπος! :(:(
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ λέω πως πάλι δεν μπορώ να τις πετύχω τούτες τις τιμές όταν μπορώ να ταξιδέψω... τι γκαντέμης άνθρωπος! :(:(
Μα πως τα καταφέρνεις; Μήπως κάνεις κάτι λάθος; Αυτή τη στιγμή ειδικά που μόλις βγήκε η προσφορά...είναι φουλ οι ημερομηνίες που βρίσκεις διαθεσιμότητα σε αυτές τις τιμές.
 

MilesAway

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα!
Είμαι καινούρια στην ταξιδιωτική παρέα..οπότε καλώς σας βρήκα και πολύ χάρηκα γιατί έψαχνα καιρό κάτι τέτοιο!!!
Να ρωτήσω κάτι: πού μπορώ να βρω αυτή την προσφορά;;
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έχω τους επόμενους μήνες πολύ περιορισμένο πρόγραμμα... :(

Δεν πειράζει όμως, επιφυλάσσομαι! Για Βαρκελώνη μουχε κάτσει μια καλή Vueling. Για να δούμε...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
Οπότε βγαίνει το πήγαινε - έλα για το Βερολίνο στα 114,68 Ευρώ και για την Βαρκελώνη στα 102,09 Ευρώ!

Thanosth.... η Βαρκελώνη θα είναι ωραία την άνοιξη; Τι λες; :roll::roll::roll::D

ελα ρε cakenet μην λες τετοια και μετα δεν θα μπορουμε να τον μαζεψουμε:bleh::bleh:

αν και για να πω την αμαρτια μου τελευταια ολο στο μυαλο μου γυριζει η barca:roll:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
μολογα τα ολα τωρα! :cool:

τόοτες λέμε... τα χριστούγεννα που πήγα... €160 με επιστροφή στη high season... :cool:

(και τώρα τόσο περίπου μου τα βγάζει... αλλά τώρα δεν έχω ρεπό...:shock:)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
ελα ρε cakenet μην λες τετοια και μετα δεν θα μπορουμε να τον μαζεψουμε:bleh::bleh:

αν και για να πω την αμαρτια μου τελευταια ολο στο μυαλο μου γυριζει η barca:roll:
Κι εγώ γιατί νομίζεις ότι το κάνω αυτό; Μεταθέτω ουσιαστικά τους προβληματισμούς μου στον Θάνο για να μην σκέφτομαι τον εαυτό μου και το ότι δεν μπορώ να πάω! :lol::lol::lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.874
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
...βαλτος είσαι ρε Cakenet!:haha:
μόλις χθες βράδυ κοιτούσα για δρομολόγια μέσω Βιέννης
και σήμερα με αυτό to topic μπήκα για τα καλά στην μπρίζα!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.041
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom