Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

tatooine

Member
Μηνύματα
1.419
Likes
5.232
Προσπαθώ να καταλάβω σε ποιες περιπτώσεις θα συμφέρει το 1+1 από την εξαργύρωση αφού πάντα θα βγαίνει ακριβότερα, με την προϋπόθεση ότι θα έχεις τα απαιτούμενα μίλια. Και τώρα όσον αφορά την premium, εκανα αίτηση και μου την έδωσαν χωρίς να μπορεί κάτι να γίνει με τη συνδρομή της παλιάς που ανανεώθηκε τον Δεκέμβριο, και τώρα θα πληρώσω και τη συνδρομή της premium. Και είμαι σε δίλημμα,να την ενεργοποιήσω ή όχι?
Χαζές ασύνδετες σκέψεις αλλά έχω μπερδευτεί πολύ,μη δίνετε σημασία...😁
Για ποιο λόγο έκανες αίτηση για πρεμιουμ λοιπόν;
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
όταν χρησιμοποεις το 1+1 παίρνεις και κανονικά μίλια βέβαια όποτε σε περίπτωση που τα χρειάζεσαι συμφέρει σε κάποια ακριβή πτήση εκτός από την μεγάλη έκπτωση και τα πολλά μίλια αναβάθμισης
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Προσπαθώ να καταλάβω σε ποιες περιπτώσεις θα συμφέρει το 1+1 από την εξαργύρωση αφού πάντα θα βγαίνει ακριβότερα, με την προϋπόθεση ότι θα έχεις τα απαιτούμενα μίλια. Και τώρα όσον αφορά την premium, εκανα αίτηση και μου την έδωσαν χωρίς να μπορεί κάτι να γίνει με τη συνδρομή της παλιάς που ανανεώθηκε τον Δεκέμβριο, και τώρα θα πληρώσω και τη συνδρομή της premium. Και είμαι σε δίλημμα,να την ενεργοποιήσω ή όχι?
Χαζές ασύνδετες σκέψεις αλλά έχω μπερδευτεί πολύ,μη δίνετε σημασία...😁
Bασικά πως θα μπορούσε να συμφέρει με κάποιο τρόπο το 1+1 σε σχέση με την εξαργύρωση που είναι 0+0; Στη μία περίπτωση θα πληρώσεις στανταρ ένα εισιτήριο+ 2xφόρους ενώ στην εξαργύρωση 0 εισιτήρια +2Χ φόρους. Το θέμα είναι αν δεν έχεις μίλια στοκ που εκεί γλιτώνεις πχ στο συγκεκριμένο που αναφέρεις στα 300€ περίπου 230€ με μια συνδρομή 80€ οπότε είσαι κερδισμένος και επειδή μίλια δε βρίσκεις όποτε θες.

ΥΓ: ερώτηση έχεις την aegean visa τη καινούργια η τη blue με συνδρομή; και έκανες αίτηση για καινούργια κάρτα premium η αναβάθμιση; Απλά η απορία μου είναι πως σου έμειναν και οι δυο ή αυτόματα θα ακυρωθεί η παλιά αν ενεργοποιήσεις την αναβάθμιση;
 

I love NY

Member
Μηνύματα
44
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
new york-montreal ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υόρκη-Καλιφόρνια οδικώς
Bασικά πως θα μπορούσε να συμφέρει με κάποιο τρόπο το 1+1 σε σχέση με την εξαργύρωση που είναι 0+0; Στη μία περίπτωση θα πληρώσεις στανταρ ένα εισιτήριο+ 2xφόρους ενώ στην εξαργύρωση 0 εισιτήρια +2Χ φόρους. Το θέμα είναι αν δεν έχεις μίλια στοκ που εκεί γλιτώνεις πχ στο συγκεκριμένο που αναφέρεις στα 300€ περίπου 230€ με μια συνδρομή 80€ οπότε είσαι κερδισμένος και επειδή μίλια δε βρίσκεις όποτε θες.

ΥΓ: ερώτηση έχεις την aegean visa τη καινούργια η τη blue με συνδρομή; και έκανες αίτηση για καινούργια κάρτα premium η αναβάθμιση; Απλά η απορία μου είναι πως σου έμειναν και οι δυο ή αυτόματα θα ακυρωθεί η παλιά αν ενεργοποιήσεις την αναβάθμιση;
Βιάστηκα και ήταν βλακας και ο υπάλληλος στην τράπεζα γιατί έπρεπε, όπως είπε ο φίλος από πάνω, να μου κάνει αίτηση για αντικατάσταση της απλής με την premium και να χρεωθω το υπόλοιπο της συνδρομής ή κάτι παρόμοιο και να έχω μία.
Τώρα ήρθε η premium με δικό της όριο, έχω και την απλή,θα πληρώσω και 80😁
Τον Δεκέμβριο που λήγει θα την ακυρώσω εννοείται και θα ζητήσω να μεταφερθεί το πιστωτικό όριο στην premium.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom