Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

D

Delmem38110

Guest
Για καποιον που δεν θελει πιστωτικη, ειναι σουπερ. Δεν θα αποκλειστει απο το παρτι των μιλιων και εξαλλου μπορει να συνεχισει να κερδιζει απο συνεργατες της Aegean στη Miles and Bonus (marks and spencer ×6, attica ×2, booking ×2 κλπ)
δεν αξίζει τον κόπο. ΜΟΝΟ πιστωτική.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Να το τσεκάρω τότε γιατί είναι κρίμα να χάνονται έστω όσα λίγα είναι με χρεωστική.
Χώρια που μέχρι σήμερα δεν είχα ποτέ πιστωτική στη ζωή μου, την αποφεύγω για ευνόητους λόγους...
Πάντως εμένα η πιστωτική που την έχω 2 χρόνια με έχει σώσει! Όχι γιατί την φεσώνω αβέρτα, αλλά γιατί μπορώ και παίρνω πράγματα που είτε δεν θα τα έδινα μετρητά γιατί δεν θα τα είχα, είτε γιατί δεν θέλω να δώσω όλο το ποσό εκείνο το διάστημα!

Γενικά αν έχεις καλό κουμάντο δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, εξάλλου μην περιμένεις να πάρεις και κανα μεγάλο πιστωτικό όριο η ακόμα και να μπορείς να πάρεις, βάλε εσύ ένα μικρό ποσό π.χ 600-800 ΕΥΡΩ!

Εγώ ας πούμε, έχω βάλει να γίνεται αυτόματη εξόφληση κάθε μήνα μέσα απο τον λογαριασμό μου, οπότε και δεν μένει τπτ να χρωστάω.

Τελικά πράγματι, για όσους έχουν μέτρο είναι ένα εξαιρετικο εργαλείο / βοήθημα!
 
D

Delmem38110

Guest
Ε ας τη βγαλει ο @psilos3 και θα μας πει την εμπειρια να αποκτα απο 0 σε 15.000 τον χρονο με κοστος μονο 20 ευρω.
θα μπορούσε να γινει το αντίθετο, ας πούμε κόβεις εσύ τις πιστωτικές και το γυρνάς στις χρεωστικές και πας από 100000 στις 50000. να μας πεις την εμπειρία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.079
θα μπορούσε να γινει το αντίθετο, ας πούμε κόβεις εσύ τις πιστωτικές και το γυρνάς στις χρεωστικές και πας από 100000 στις 50000. να μας πεις την εμπειρία.
Οχι εγω αλλα παω να βγαλω απο μια στους γονεις μου να τσιμπαμε τα εισιτηρια, αφου φοβουνται τις πιστωτικες και χρησιμοποιουν χρεωστικες.
Ε ρε γλεντια.
You are all invited to the party!
 
D

Delmem38110

Guest
Οχι εγω αλλα παω να βγαλω απο μια στους γονεις μου να τσιμπαμε τα εισιτηρια, αφου φοβουνται τις πιστωτικες και χρησιμοποιουν χρεωστικες.
Ε ρε γλεντια.
You are all invited to the party!
συμπέρασμα. δεν πρέπει να σπρώχνουμε τους συμφορουμητες στον γκρεμό. δίνουμε σωστές συμβουλές.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.079
συμπέρασμα. δεν πρέπει να σπρώχνουμε τους συμφορουμητες στον γκρεμό. δίνουμε σωστές συμβουλές.
" Τελεια"ειπαν οι γονεις μου και θα μας χαριζουν 30 000 μιλια τον χρονο.
Συμφορουμιτες, υπαρχουν μιλια για ολους! Τρεχατε!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.130
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Νομιζω μονο ζημια κανουν στους ιδιους με την τακτικη που ακολουθουν...Βγαζω συμπερασματα απο νεους χρηστες ,και ατομα γενικα που ψαχνονται για μιλια,που στην ουσια βλεπω οτι ειναι πολλοι λιγοι σε σχεση με παλιοτερα.
Οπως και να εχει ας παω να αγορασω εναν αφυγραντηρα να παρω 15000 ποντους.Παντοτε ηθελα ετσι κιαλλιως:):).Νομιζω προλαβαινω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom