Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
O Κωτσος δινει 40 bonus/ ευρω για λευκες συσκευες Bosch.
Η γκαντεμω αγορασα Bosch πριν 3 μηνες αλλα με εκπτωση 40%, οποτε το κανω γαργαρα.
Επίσης σε είχαμε για ποιο ενημερωμένη...Η προσφορά τρέχει απο 1.1.2022... :haha:
 
Last edited:

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Επικοινώνησα σημερά με alpha bank για να αναβαθμίσω την παλια aegean visa, και μου είπε η κοπέλα στο τηλεφωνικο κέντρο οτι τις επόμενες ημερες θα στείλουν σταδιακά σε ολους τους πελατες νέες κάρτες και οποιος θελει την ενεργοποιεί.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Βρε παιδιά....Μπερδεύτηκα στο Βασιλόπουλο με τους δικούς τους πόντους και κατά λάθος αντάλλαξα για 5 ΕΥΡΩ 2500 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ. Η τράπεζα δυστυχώς είναι κλειστή σήμερα. Πείτε μου ότι το έχετε πάθει και διορθώνεται, πλιιιζ!!
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Βρε παιδιά....Μπερδεύτηκα στο Βασιλόπουλο με τους δικούς τους πόντους και κατά λάθος αντάλλαξα για 5 ΕΥΡΩ 2500 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ. Η τράπεζα δυστυχώς είναι κλειστή σήμερα. Πείτε μου ότι το έχετε πάθει και διορθώνεται, πλιιιζ!!
Αρα έκανες εξαργύρωση πόντων. Γίνεται να το πάρεις πίσω; υποθέτω πως όχι αλλα δε ξέρω κι ολας κάνε μια ερώτηση τράπεζα
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Βρε παιδιά....Μπερδεύτηκα στο Βασιλόπουλο με τους δικούς τους πόντους και κατά λάθος αντάλλαξα για 5 ΕΥΡΩ 2500 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ. Η τράπεζα δυστυχώς είναι κλειστή σήμερα. Πείτε μου ότι το έχετε πάθει και διορθώνεται, πλιιιζ!!
Τα λες συγκεχυμένα. Είσαι στο νήμα της Aegean Bonus Visa. Πού εξαργύρωσες τους 2.500 πόντους; Μέσω του Miles & Bonus; Εννοείς από το Bonus app της ALPHA εξαργύρωσες 2.500 χιλιάδες πόντους για κουπόνι 5€; Δεν θυμάμαι να έχει κουπόνι για τον ΑΒ. Πάρε την ALPHA, να ζητήσεις ακύρωση της συναλλαγής, εφόσον επιτρέπεται. Αλλιώς εξήγησέ μας τι ακριβώς έκανες.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Πηγαίνοντας στο ταμειο του Βασιλοπουλου, την ώρα που έβαλα το pin μου για να πληρώσω με την Aegean Bonus μου, μου είπε η υπάλληλος ότι μπορώ να κάνω εξαργύρωση 5 ευρώ. Έτσι όπως το λέω. Οπότε πριν το σκεφτώ καλά καλά (και νομίζοντας ότι θα εννοούσε κάτι σαν αυτήν την 6ευρη επιταγή που μας δίνει όταν κάνουμε κάμποσο λογαριασμό), είπα ναι. Μετά συνειδητοποιησα ότι εννοούσε πως βρήκε στο bonus μου 2500 πόντους, οι οποίοι αντιστοιχούν σε 5 ευρώ έκπτωση και μου έκανε αυτή την εξαργύρωση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom