Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.088
Οι ποντοι που δινουν καθε μηνα οι παλιες προθεσμιακες της τραπεζας μετατρεποντε σε μιλια κανονικα
Δυστυχώς, άλλο ένα κακό νέο: μπόνους πόντοι απο προθεσμιακή συνδεδεμένη με aegean bonus visa (premium) δε μετατρέπονται σε μίλια. Με τις υγείες μας.
Εγω μετετρεψα αρχες Απριλη.
Τι ισχυει τελικα?
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Εγω μετετρεψα αρχες Απριλη.
Τι ισχυει τελικα?
σε προθεσμιακη παλια με ημερομηνια αποδοσης ποντων 15 απριλιου , αποδοθησαν οι ποντοι και σημερα τους μετετρεψα σε μιλια .
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Επειδή πρόσφατα έκανα αγορά που έγινε πολλά μίλια έξτρα δυστυχώς πλην του βασικού πακέτου πόντων οι έξτρα δεν μπορούσαν να γίνουν μίλια
εισαι σιγουρος οτι τα αγορασες με aegean bonus ? με ποια προσφορα το ειχες αγορασει ? οι τελευταια εξτρα ποντοι που δοθηκαν γενικα ειναι 15.2 απο κωτσοβολο γενικα νομιζω δεν υπηρχε αποδοση ποντων τον μαρτιο η απριλιο ... εσυ ποτε τους παρελαβες γιατι εγω 15.2 που τους παρελαβα μετατρεπονται κανονικα
 
Last edited:

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
εισαι σιγουρος οτι τα αγορασες με aegean bonus ? με ποια προσφορα το ειχες αγορασει ? οι τελευταια εξτρα ποντοι που δοθηκαν γενικα ειναι 15.2 απο κωτσοβολο γενικα νομιζω δεν υπηρχε αποδοση ποντων τον μαρτιο η απριλιο ... εσυ ποτε τους παρελαβες γιατι εγω 15.2 που τους παρελαβα μετατρεπονται κανονικα
Αγορά που έγινε αρχές Φλεβάρη. Ναι είμαι σίγουρος ότι πλήρωσα με τη καρτα της Aegean όπως επίσης ότι είχε προσφορά για έξτρα πόντους τους οποίους και έλαβα, αλλά οι έξτρα ποντοι δεν μπορούσαν να μετατραπούν. Οι αρχικοί της αγοράς γίνανε κανονικά.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.961
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
σε προθεσμιακη παλια με ημερομηνια αποδοσης ποντων 15 απριλιου , αποδοθησαν οι ποντοι και σημερα τους μετετρεψα σε μιλια .
Παλιά προθεσμιακή (πριν από 3 μήνες) αποδόθηκαν οι πόντοι στις 18 Απριλίου και πριν από λίγο που προσπάθησα να τους μετατρέψω σε μίλια δεν τους μετατρέπει. Κάρτα Aegean premium.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
53
Likes
36
Αγορά που έγινε αρχές Φλεβάρη. Ναι είμαι σίγουρος ότι πλήρωσα με τη καρτα της Aegean όπως επίσης ότι είχε προσφορά για έξτρα πόντους τους οποίους και έλαβα, αλλά οι έξτρα ποντοι δεν μπορούσαν να μετατραπούν. Οι αρχικοί της αγοράς γίνανε κανονικά.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση ... τι προιον ηταν αν επιτρεπεται ? εννοω τι ειδος προιοντος? απο οτι καταλαβαινω η μονη προσφορα που ετρεχε το φεβρουαριο ηταν για ψυγεια, εστιες κτλ ... μηπως ομως έχει γινει καποιο λαθος απο εκεινους? μηπως καλεσες να ρωτησεις τι ακριβως ισχυει με τους εξτρα ποντους?
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Παλιά προθεσμιακή (πριν από 3 μήνες) αποδόθηκαν οι πόντοι στις 18 Απριλίου και πριν από λίγο που προσπάθησα να τους μετατρέψω σε μίλια δεν τους μετατρέπει. Κάρτα Aegean premium.
προς διευκρινηση αυτου που εγραψα ως παλαια προθεσμιακη καταθεση , ηταν εξαμηνη με εναρξη 15-11-2022 και ληξη 15-05-2023 .
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
ευχαριστω πολυ για την απαντηση ... τι προιον ηταν αν επιτρεπεται ? εννοω τι ειδος προιοντος? απο οτι καταλαβαινω η μονη προσφορα που ετρεχε το φεβρουαριο ηταν για ψυγεια, εστιες κτλ ... μηπως ομως έχει γινει καποιο λαθος απο εκεινους? μηπως καλεσες να ρωτησεις τι ακριβως ισχυει με τους εξτρα ποντους?
Η απόδοση των πόντων για τις λεύκες συσκευές του Φλεβάρη είναι στις 15/5.

Κάτι άλλο θα εννοεί ο φίλος.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom