Aegean Airlines Aegean lounge

GALERA

Member
Μηνύματα
85
Likes
96
Έχω την εντύπωση πως έχετε ήδη απαντήσει σε παρόμοια ερώτηση αρνητικά αλλα επειδή η μνήμη μου είναι αδύναμη, ξαναρωτώ .
Τον Οκτώβριο πετάω για Μπιλμπάο . Είμαστε ασημένιοι. Σκεφτόμασταν έτσι κι αλλιώς να χρησιμοποιήσουμε το κουπόνι για αναβάθμιση θέσης . Μπαίνουμε και στο lounge?
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Έχω την εντύπωση πως έχετε ήδη απαντήσει σε παρόμοια ερώτηση αρνητικά αλλα επειδή η μνήμη μου είναι αδύναμη, ξαναρωτώ .
Τον Οκτώβριο πετάω για Μπιλμπάο . Είμαστε ασημένιοι. Σκεφτόμασταν έτσι κι αλλιώς να χρησιμοποιήσουμε το κουπόνι για αναβάθμιση θέσης . Μπαίνουμε και στο lounge?
Αν γίνει αναβάθμιση θέσης μπαίνετε, με τα κουπόνια για το Lounge δεν μπαίνεις.
 
Μηνύματα
10
Likes
33
Έχω την εντύπωση πως έχετε ήδη απαντήσει σε παρόμοια ερώτηση αρνητικά αλλα επειδή η μνήμη μου είναι αδύναμη, ξαναρωτώ .
Τον Οκτώβριο πετάω για Μπιλμπάο . Είμαστε ασημένιοι. Σκεφτόμασταν έτσι κι αλλιώς να χρησιμοποιήσουμε το κουπόνι για αναβάθμιση θέσης . Μπαίνουμε και στο lounge?
Εάν η αναβάθμιση γίνει πριν φτάσεις στο boarding gate, έχεις όλα τα προνόμια business όπως και της πρόσβασης στο lounge, αν γίνει αναβάθμιση κατά τη διάρκεια της επιβίβασης στο boarding gate (όπως μου έχει συμβεί 2 φορές!), τότε το μόνο προνόμιο που έχετε είναι απλά οι θέσεις business στο αεροσκάφος..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Εμείς τις προάλλες που μπήκαμε στο lounge που ήταν μπροστά από την πύλη Β13 ποιο ήταν??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom