Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μωρέ χαλάω εγώ χατήρια... 136 χωρίς προσφορά, 136 χωρίς προσφορά... εσύ που πας κάθε 15 στο Λονδίνο σίγουρα ξέρεις καλύτερα... τι να ξέρω εγώ ο φουκαράς από ταξίδια, εισιτήρια, προσφορές και Λονδίνα...



Η αλήθεια είναι ότι στα αεροπορικά γενικά τα βρίσκω σκούρα και ειδικά με σένα ακόμη πιο πολύ, γιατί είσαι βαθύς γνώστης... το σενάριο να βαριέμαι να μπω για χιλιοστή φορά σε μια ανούσια κουβέντα για τον Λίγδη, με έναν τύπο που πέταξε πέντε φορές μαζί του και νομίζει ότι ανακάλυψε την Αμερική, προφανώς λαμβάνεται ως αδυναμία... ας είναι, είπαμε χατήρια δεν χαλάω...

ψάξε βρες που γράφω ότι είμαι γνωστής είτε σύγκριση με εσένα είτε σε σύγκριση με κάποιον άλλο.
Και όταν δεν βρεις τίποτα διάβασε τα γραπτά σου μπας και καταλάβεις κάτι.
Ούτε με νοιάζει πόσες φορές πέταξες για Λονδίνο ούτε με τη Ryanair.Ούτε θα κρίνω αν είναι πολλές οι λίγες. Είσαι παντογνώστης,ξέρεις πόσες φορές και με ποιά εταιρεία πετάει ο καθένας, μέχρι και από που κλείνει κάποιος τα εισιτήρια.

Αλλά σε μια κουβέντα που λέμε για τις καλές τιμές της αιγαίου σε βάθος χρόνου, σου αναφέρω ότι στην ίδια τιμή μόνο με χειραποσκευη τώρα, τότε είχες και βαλίτσα. 136 ευρώ στο σάιτ της αιγαίου, 126 από άλλο σάιτ. Ήταν μια πολύ καλή τιμή, πολύ καιρο νωρίτερα σε μη τουριστική περίοδο χωρίς καμία προσφορά να έχει ανακοινωθεί.

Λοιπόν αυτά και ξαναγράφω τέλος από εμένα αν και σίγουρα θα αρχίσεις τα δικά σου.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Προσπαθώ να καταλάβω πώς μπορώ να δω τα προγράμματα των εταιριών, εκείνα που παίρναμε παλιά σε μικρό τεύχος, στις προ - ίντερνετ εποχές, τώρα πού είναι; Ψάχνω πχ να δω αν και κάθε πότε έχει η Aegean απευθείας πτήση από Ρόδο για Ρώμη αλλά δεν καταφέρνω να καταλάβω πώς πρέπει να ψάξω.
 

Jobous

Member
Μηνύματα
84
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Πάντως τώρα που κοίταξα με την προσφορά που έβγαλε για 20% δεν βγάζει golight αλλά μόνο saver , semiflex,flex και business άσχετα με το αν η ημερομηνία είναι μέσα στο χρονικό διάστημα της προσφοράς
 

Jobous

Member
Μηνύματα
84
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Καλό!!!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπα ... Έχω βάλει και ημερομηνίες μετά τις 15 Ιαν, πάλι δεν βγάζει golight(!!!!)
Πρόσεχε το γιατί σε μερικές μηχανές αναζήτησης αεροπορικών, ναύλο saver ονομάζουν τον go light και αν δεις εκεί που παλιά σου είχε πράσινη αποσκευή σου τη βγάζει κόκκινη τώρα. Saver βαφτίζουν και τον go light.
 

Jobous

Member
Μηνύματα
84
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Είναι μέσω του site της Aegean. Πάντως δεν ξέρω τι γίνεται στις περισσότερες μετά τις 15 Ιαν (Φεβρουάριο, Μάρτιο κλπ) βγάζει golight και σε μερικές (π.χ. Μόναχο, Φρανκφούρτη) βγάζει saver
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Είναι μέσω του site της Aegean. Πάντως δεν ξέρω τι γίνεται στις περισσότερες μετά τις 15 Ιαν (Φεβρουάριο, Μάρτιο κλπ) βγάζει golight και σε μερικές (π.χ. Μόναχο, Φρανκφούρτη) βγάζει saver
Νομιζω για αυτους τους προορισμους δν ισχυουν οι GoLight
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom