Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τόκιο
Για πείτε λίγο ... από το site της Aegean βλέπω διαστάσεις χειραποσκευής : 56 Χ 45 Χ 25. Η δικιά μου είναι 59 Χ 40 Χ 22. Είναι αυστηρό αυτό το 56 η είμαι οκ ;
Σε εμένα δεν έχει τύχει ποτέ να μου μετρήσουν την χειραποσκευή αν και είναι όντως λίγο μεγαλύτερη, δεν νομίζω ότι θα το ελέγξει κάποιος.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Δεν ήξερα που να το βάλω και μιας και το άρθρο μιλάει για την Aegean είπα να το βάλω εδώ, κάτι που φυσικά ισχύει και για όλες τις άλλες αεροπορικές εταιρείες που ακολουθούν την ίδια πολιτική.

http://www.fpress.gr/agora/item/167...artas--ta-paradeigmata-aegean-village-cinemas
Πάντως δεν βλέπω κάποια αλλαγή στις τιμές.Συνεχίζει το "καπέλο" :rolleyes-80:
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Ως προς τις διαστάσεις, δεν τις μετράει κανείς, απλώς το θέμα είναι μήπως δε χωράει στο ντουλαπάκι επάνω. Διαφορετικά δε θα έχεις πρόβλημα :)
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Δεν έχουν μεζούρα για μέτρηση της αποσκευής, έχουν όμως το γνωστό "καλαθάκι" (δεν ξέρω πώς να το πω) στο οποίο σου ζητάνε ενίοτε να βάλεις τη χειραποσκευή για να δουν αν είναι στο σωστό μέγεθος.
Όσο για το καπέλο, από το '11 είναι η Οδηγία της ΕΕ, τώρα ενσωματώθηκε στο Ελλαδιστάν. Να δούμε πότε θα αρχίσει να εφαρμόζεται και στην πράξη.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Τι ισχύει σε περίπτωση απεργίας της Υ.Π.Α.; Ακυρώνονται πτήσεις; Αλλάζονται τα εισιτήρια; Θεωρείται ευθύνη της εταιρείας η μη πραγματοποίηση πτήσεων;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.782
Πότε περίπου να υπολογίζουμε ότι θα βγει το πρόγραμμα πτήσεων για μετά τον Μάρτη του '15; Βλέπω ότι κάποιες εταιρείες ήδη πουλάνε εισιτήρια.
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
H Aegean στο Ατατούρκ από πιο τερμιναλ φεύγει; Στο εισιτήριο που έκλεισα αναγράφει τερματικό 1 αλλά κάπου διάβασα ότι αυτό είναι για εσωτερικές πτήσεις. Γνωρίζει κανείς;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
H Aegean στο Ατατούρκ από πιο τερμιναλ φεύγει; Στο εισιτήριο που έκλεισα αναγράφει τερματικό 1 αλλά κάπου διάβασα ότι αυτό είναι για εσωτερικές πτήσεις. Γνωρίζει κανείς;
Η σωστή ερώτηση είναι αν έχει πάνω από ένα terminals διεθνών πτήσεων το Ατατουρκ. Δέν έχει. Αλλά και στο domestic να πας, 3 λεπτά περπάτημα είναι από το διεθνές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom