Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παρατηρώ (καινούργιο φρούτο) ότι άρχισαν να κάνουν 10% στα εισιτήρια που κλείνονται με επιστροφή, έναντι των δυο one-way. Για να μη μπορούμε να χρησιμοποιούμε δυο εκπτωτικά κουπόνια, υποθέτω...
 

ManEf23

Member
Μηνύματα
23
Likes
174
Παρατηρώ (καινούργιο φρούτο) ότι άρχισαν να κάνουν 10% στα εισιτήρια που κλείνονται με επιστροφή, έναντι των δυο one-way. Για να μη μπορούμε να χρησιμοποιούμε δυο εκπτωτικά κουπόνια, υποθέτω...
Όντως, τα πάντα ακριβαίνουν, όλες οι υπηρεσίες γίνονται δυσκολότερες για τον καταναλωτή, που θα πάει αυτή η κατάσταση...
 

FrauLitsa

Member
Μηνύματα
31
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Παρατηρώ (καινούργιο φρούτο) ότι άρχισαν να κάνουν 10% στα εισιτήρια που κλείνονται με επιστροφή, έναντι των δυο one-way. Για να μη μπορούμε να χρησιμοποιούμε δυο εκπτωτικά κουπόνια, υποθέτω...
Έκανα διάφορες δοκιμές και για εσωτερικό και για εξωτερικό και δεν φαίνεται να ισχύει κάτι τέτοιο. Εσύ που το εντόπισες;
 

FrauLitsa

Member
Μηνύματα
31
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Πολύ ενδιαφέρον!

Εμένα πάντως συνεχίζει να μη μου το βγάζει και μάλιστα έκανα δοκιμες στο ATH CDG ATH και βγαίνει ίδια τιμή στο επιμέρους και στο ενιαίο.

Απο περιέργεια, έχεις κάνει login στο site όταν στο βγάζει αυτό;

Υ.Γ. Δεν με αφήνει καν να διαλέξω Παρίσι μετά τις 30/5/2024..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πολύ ενδιαφέρον!

Εμένα πάντως συνεχίζει να μη μου το βγάζει και μάλιστα έκανα δοκιμες στο ATH CDG ATH και βγαίνει ίδια τιμή στο επιμέρους και στο ενιαίο.

Απο περιέργεια, έχεις κάνει login στο site όταν στο βγάζει αυτό;

Υ.Γ. Δεν με αφήνει καν να διαλέξω Παρίσι μετά τις 30/5/2024..
Μου βγάζει ακριβώς το ίδιο και από "παρθένο" browser που δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει, ούτε φυσικά έχω κάνει login. Και όντως, δεν το κάνει σε άλλες ημερομηνίες (Ιούνιο 2023 έψαχνα). Ίσως το έχουν εφαρμόσει πιλοτικά για κάποιες μέρες μόνο, σίγουρα πάντως το δοκιμάζουν, άρα μάλλον έρχεται. Και φυσικά το "έκπτωση" είναι ευφημισμός, πρακτικά +10% στα oneway σημαίνει.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.270
Likes
7.882
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εγώ στα γενέθλια προχτές έβγαλα ξεχωριστά το πήγαινε και το έλα για ΦΡΑ, και το τσεκάρισα και πάλι τώρα 22 με 25 Φεβρουαρίου και βγαίνει κανα 30αρι λιγότερο από το να το βγάλεις ενιαίο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.508
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στις 28 Μαϊου η Aegean γιόρταζε τα γενέθλιά της κι έκανε κληρώσεις σε όλες της τις πτήσεις για δωρεάν εισιτήρια. Οι δυο φίλοι συνεπιβάτες μου κέρδισαν δωρεάν μετ' επιστροφής πτήση σε όλο το δίκτυο, εξαργωρώσιμη εντός ενός έτους. Αποκλείονται κάποιες δημοφιλείς ημερομηνίες .
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Στις 28 Μαϊου η Aegean γιόρταζε τα γενέθλιά της κι έκανε κληρώσεις σε όλες της τις πτήσεις για δωρεάν εισιτήρια. Οι δυο φίλοι συνεπιβάτες μου κέρδισαν δωρεάν μετ' επιστροφής πτήση σε όλο το δίκτυο, εξαργωρώσιμη εντός ενός έτους. Αποκλείονται κάποιες δημοφιλείς ημερομηνίες .
Και στη δική μου πτήση έγινε, αλλά δεν είχα τέτοια τύχη...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.357
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom