Aeroflot Aeroflot - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επαναφέρω το νήμα γιατί έχω την εξής απορία τώρα που ετοιμάζονται για πόλεμο οι Ρώσοι.
Θέλω να κλείσω για Λος Άντζελες μέσω Μόσχας στις αρχές Οκτωβρίου πιστεύετε ότι μπορεί λόγω κυρώσεων που θα επιβληθούν στη Μόσχα να έχω κάποιο πρόβλημα με το ταξίδι μου;;;
Π.χ. να ακυρωθούν οι πτήσεις προς Αμερική. Ή να έχω πρόβλημα με την esta.

Έχω vouchers με την aeroflot γιαυτό ψάχνομαι
Θα πας σε ένα μέρος που λέγεται Δελφοί, εκεί λίγο έξω από την Αράχωβα. Θα ψάξεις μια κυρία ονόματι Πυθία. Αυτή μπορεί να ξέρει να σου πει....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Επαναφέρω το νήμα γιατί έχω την εξής απορία τώρα που ετοιμάζονται για πόλεμο οι Ρώσοι.
Θέλω να κλείσω για Λος Άντζελες μέσω Μόσχας στις αρχές Οκτωβρίου πιστεύετε ότι μπορεί λόγω κυρώσεων που θα επιβληθούν στη Μόσχα να έχω κάποιο πρόβλημα με το ταξίδι μου;;;
Π.χ. να ακυρωθούν οι πτήσεις προς Αμερική. Ή να έχω πρόβλημα με την esta.

Έχω vouchers με την aeroflot γιαυτό ψάχνομαι
Ο Οκτώβριος είναι πολύ μακρυά και κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει μέχρι τότε.Αυτοί πάντως ακύρωσαν την πτήση τους τώρα...

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ακύρωσε πτήση με την Aeroflot
 
Last edited:

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
Ο Οκτώβριος είναι πολύ μακρυά και κάνεις δεν ξέρει τι θα γίνει μέχρι τότε.Αυτοί πάντως ακύρωσαν την πτήση τους τώρα...

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ακύρωσε πτήση με την Aeroflot
Ευχαριστώ αυτό είναι ένα δείγμα της κατάστασης που επικρατεί. Θα το παρακολουθώ πιο στενά.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.462
Ταξίδι-Όνειρο
???
Ο Οκτώβριος είναι πολύ μακρυά και κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει μέχρι τότε.Αυτοί πάντως ακύρωσαν την πτήση τους τώρα...

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ακύρωσε πτήση με την Aeroflot

"Πηγές της ομάδας ανέφεραν ότι αυτή η απόφαση ελήφθη «αμοιβαία» με την Aeroflot και ότι η εμπορική τους συνεργασία παραμένει άθικτη"
💸💸💸💸💸
 

hlmer32

Member
Μηνύματα
101
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος Η.Π.Α.
"Πηγές της ομάδας ανέφεραν ότι αυτή η απόφαση ελήφθη «αμοιβαία» με την Aeroflot και ότι η εμπορική τους συνεργασία παραμένει άθικτη"
💸💸💸💸💸
Διακοπή συνεργασίας με την aeroflot από τη Μάντσεστερ.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.868
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Όλες ... και τα μπίζ τζέτ τέλος , конец , konets Υ.Γ Το τέλος στα Ρωσικά !
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μεγάλο θέμα και οι υπερατλαντικες πτήσεις.

And the Russians will stop coming unless they can reroute around EU and Canada airspace. Aeroflot into Havana tomorrow is cancelled.
An AzurAir diverted to Iceland and then on to Varadero today, but Iceland has now closed its airspace to Russian flights.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.277
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom