Aeroflot Aeroflot - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τι γίνεται τελικά με την aeroflot, πετάει; Έχω βαουτσερ από ακυρωμενο του κορωνοιου και μου έστειλαν μέιλ να μου υπενθυμίσουν ότι λήγει τον Αύγουστο και να κλείσω εισιτήρια ηλεκτρονικά. Ξέρει κανείς τίποτα;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τι γίνεται τελικά με την aeroflot, πετάει; Έχω βαουτσερ από ακυρωμενο του κορωνοιου και μου έστειλαν μέιλ να μου υπενθυμίσουν ότι λήγει τον Αύγουστο και να κλείσω εισιτήρια ηλεκτρονικά. Ξέρει κανείς τίποτα;
Πετάει. Εντός Ρωσίας και όπου δεν έχει εμπάργκο. Στην Ευρώπη (ή σε δρομολόγια που περνάνε πάνω από την Ευρώπη) δεν πετάει.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Τι γίνεται τελικά με την aeroflot, πετάει; Έχω βαουτσερ από ακυρωμενο του κορωνοιου και μου έστειλαν μέιλ να μου υπενθυμίσουν ότι λήγει τον Αύγουστο και να κλείσω εισιτήρια ηλεκτρονικά. Ξέρει κανείς τίποτα;
..... Πετάς από Κωνσταντινούπολη.....
 
Last edited:

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Πετάει. Εντός Ρωσίας και όπου δεν έχει εμπάργκο. Στην Ευρώπη (ή σε δρομολόγια που περνάνε πάνω από την Ευρώπη) δεν πετάει.
Άρα κοροϊδία είναι το μέιλ που στείλανε. Καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω να πάρω πίσω τα λεφτά μου; Ούτε η εταιρεία δέχεται να μου τα επιστρέψει, ούτε το πρακτορείο - petas- απαντάει στα μέιλ μου.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
5.445
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Άρα κοροϊδία είναι το μέιλ που στείλανε. Καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω να πάρω πίσω τα λεφτά μου; Ούτε η εταιρεία δέχεται να μου τα επιστρέψει, ούτε το πρακτορείο - petas- απαντάει στα μέιλ μου.
Αμφισβητηση συναλλαγης ,λογω οτι δεν πηρες το προιον που πληρωσες. Καποιο μελος ηταν τυχερο και τα πηρε πισω τα λεφτα του. Ειναι θεμα τραπεζας πως θα το δει
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Άρα κοροϊδία είναι το μέιλ που στείλανε. Καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω να πάρω πίσω τα λεφτά μου; Ούτε η εταιρεία δέχεται να μου τα επιστρέψει, ούτε το πρακτορείο - petas- απαντάει στα μέιλ μου.
Μπορείς αραγε να πάρεις νεο voucher που να λήγει αργότερα, καποια στιγμη στο μελλον?? Θα το ρωτούσα η θα το ζητούσα σαν δεύτερη λύση αφου δεν σου δινουν πισω χρήματα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom