Air Baltic - Προσφορές

grtt

Member
Μηνύματα
123
Likes
263
Επόμενο Ταξίδι
Όπου μας βγάλει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για όποιος ενδιαφέρεται η Air Baltic έβγαλε προσφορές για κρατήσεις εισιτηρίων από 1-13/3 και για ταξίδια για όλο το 2018.

Μόλις έκλεισα εισιτήρια για τον Αύγουστο Vilnius - Riga μετ' επιστροφής στα 39,98 € (μια και θα βρίσκομαι Βίλνιους τον Αύγουστο, είπα να το εκμεταλλευτώ!)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Δεν βρηκα σε καμια περιπτωση αυτες τις τιμες, κι εγω το ιδιο δρομολογιο κοιταζω για Αυγουστο. Βρηκα την επομενη μερα, αλλα δεν με βολευει
 

grtt

Member
Μηνύματα
123
Likes
263
Επόμενο Ταξίδι
Όπου μας βγάλει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν βρηκα σε καμια περιπτωση αυτες τις τιμες, κι εγω το ιδιο δρομολογιο κοιταζω για Αυγουστο. Βρηκα την επομενη μερα, αλλα δεν με βολευει
Ψάξε βρες ώρες και μέρες που να βολεύουν. Νομίζω ότι σε τόσο φθηνές τιμές βγάζει ελάχιστες θέσεις. Για παράδειγμα για την ώρα και μέρα που έκλεισα, τώρα οι τιμές έχουν ανέβει στα 64 ευρώ περίπου μια και είχε μόνο 2 θέσεις διαθέσιμες....όποιος προλάβει πρώτος δηλαδή...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Μαλλον γι αυτο δεν βρηκα. Luxbus και αγιος ο Θεος, τοτε. Εσυ κοιταξες αν σε βολευουν και τα λεωφορεια της;
 

grtt

Member
Μηνύματα
123
Likes
263
Επόμενο Ταξίδι
Όπου μας βγάλει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μαλλον γι αυτο δεν βρηκα. Luxbus και αγιος ο Θεος, τοτε. Εσυ κοιταξες αν σε βολευουν και τα λεωφορεια της;
Για να λέμε την αλήθεια όχι... αλλά τώρα που τα είδα, ok βολεύουν...στην περίπτωση μου βέβαια πάμε στα 32 ευρώ οπότε με μερικά παραπάνω πάω αεροπορικώς...αλλά αν μιλάμε για 50-60 ευρώ αεροπορικώς, σαφέστατα θα έπαιρνα λεωφορείο..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Αν θες να κανεις κι αλλες διαδρομες, κοιτα λιγο αργοτερα. Ειναι νωρις ακομη, βγαινουν προσφορες και πολυ χαμηλες τιμες πλησιαζοντας περισσοτερο στην περιοδο του ταξιδιου. Ειναι νωρις για Αυγουστο απο τωρα. Πχ το Βιλνιους Ριγα σε τιμη προσφορας ειναι καπου στα 10-11 ευρω και καπου τοσο ειναι οι συνδεσεις μεταξυ διαφορων πολεων.
50 ευρω για μια ωρα διαδρομη δεν εδινα με τιποτε. Το Ταλιν Αθηνα με Aegean με μιλια κοστισε 10 ευρω, δεν ειμαι τοσο λαρτζ για τοσο μικρες διαδρομες.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Για όποιος ενδιαφέρεται η Air Baltic έβγαλε προσφορές για κρατήσεις εισιτηρίων από 1-13/3 και για ταξίδια για όλο το 2018.

Μόλις έκλεισα εισιτήρια για τον Αύγουστο Vilnius - Riga μετ' επιστροφής στα 39,98 € (μια και θα βρίσκομαι Βίλνιους τον Αύγουστο, είπα να το εκμεταλλευτώ!)
Μόλις έκλεισα κι εγώ Vilnius-Riga μετ' επιστροφής στην ίδια τιμή για τον Οκτώβριο. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ @grtt για την πληροφορία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom