Air France Air France: η First σε προσφορά..

Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Ρε samion γιατί δεν το πέρασες στις προσφορές? χάνεται τέτοια ευκαιρία? εμείς βέβαια έχουμε τα και κάτι και ψάχνουμε τα 14, αλλά δεν ξέρεις ποτε, μικροί είμαστε θα δουλέψουμε σκληρά και θα τα μαζέψουμε. Αχ ρε, τελικά αν ψάχνεις βρίσκεις κάτι ευκαιρίες!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ετσι ακριβως: Μαλιστα το σκεφτομαι: εγω και ο αφεντης μου για να παμε και να ερθουμε στην Οσακα θελουμε κοντα στις 30.000 ευρω! Πφφφ σιγα το ποσον! Ουτε καν ημιυπογεια γκαρσονιερα στην Κυψελη τριακονταετιας!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.126
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τς τς τς, ποτε δεν θα αποκτησετε νοοτροπια πλουσιου καημενα φτωχαδακια:bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τι να κανουμε; Αλλος ο θεος επλασε και αλλους εφτυσε!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.126
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ωχ, ελπιζω να μη μας διαβαζουν οι Μαλαουιανοι.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ο λαος απαιτει να μεταφερθει στην ενοτητα ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ:p
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ευτυχως που το ειδα!! Μολις εκλεισα θεσεις!! Ζηλεψτε βρε μπατιρακια...:bleh::bleh::bleh:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ετσι ακριβως: Μαλιστα το σκεφτομαι: εγω και ο αφεντης μου για να παμε και να ερθουμε στην Οσακα θελουμε κοντα στις 30.000 ευρω! Πφφφ σιγα το ποσον! Ουτε καν ημιυπογεια γκαρσονιερα στην Κυψελη τριακονταετιας!

Ερση οσο οι τιμές της ΑF ανεβαίνουν τόσο οι τιμες στις γκαρσονιέρες στην Κυψέλη πέφτουν .
Με 30000 σήμερα αγοράζεις τουλαχιστον 2-3 ημιυπόγειες γκαρσονιέρες στην Κυψέλη και με το εισόδημα τους πάς 5-6 ταξιδάκια εντός Ευρώπης ;).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως καλή ήταν η σκέψη τους να βγάλουν τη First σε προσφορά... τόσες μέρες εμείς το συζητάμε και μαθέυεται το "προϊόν" τους.... (Αν και υπάρχει κόσμος που πληρώνει με χρήματα από την τσέπη του για First Class, στις περισσότερες περιπτώσεις είτε τα πληρώνει άλλος, είτε πληρώνει με μίλια κλπ....)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ενδεικτικά πάντως για Οσάκα οι εμίρηδες πουλάνε τη First 3300 (αντί 14600 της AF) και για Μπανγκόκ 2600 (στην καμπίνα του 380..).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.314
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom