Air Lingus

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Καλησπέρα, μια που δεν υπήρχε η Αεροπορική σας ξεχωριστώ νήμα, είπα να το ξεκινήσω μια που το Σεπτέμβριο σκέπτομαι να κλείσω εισιτήριο Αθήνα - Δουβλίνο με την Air Lingus μια που έχει απευθείας πτήση. Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτή την εταρεία να μας πει εντυπώσεις?
 
Last edited:

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Καλησπέρα.
Ταξίδεψα πριν μερικά χρόνια, το ταξίδι όμως ήταν όχι από Αθήνα αλλά από το Λονδίνο (Γκάτγουικ) για Δουβλίνο και μπορώ να πω ότι σαν εταιρεία ήταν εξαιρετική. Καινούργιο, καθαρό και άνετο αεροσκάφος και εντύπωση μου έκανε η ευγένεια των συνοδών.
Λεπτομέρειες, αν θέλεις, μπορείς να δεις και στην ιστορία που είχα γράψει και για το Δουβλίνο με τίτλο: ‘’Στο Δουβλίνο εκεί στα ξαφνικά’’.
 
D

Delmem37668

Guest
Καλησπέρα, μια που δεν υπήρχε η Αεροπορική σας ξεχωριστώ νήμα, είπα να το ξεκινήχω μια που το Σεπτέμβριο σκέπτομαι να κλείσω εισιτήριο Αθήνα - Δουβλίνο με την Air Lingus μια που έχει απευθείας πτήση. Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτή την εταρεία να μας πει εντυπώσεις?
Παρά παρά παρά πολύ παλιά όταν πρόσφεραν ζεστά γεύματα και μεταλλικά μαχαιροπήρουνα με πάνινες πετσέτες... την ίδια περίπου εποχή η Αλιτάλια άρχισε να σερβίρει το φαγητό σε πλαστικά Κουτιά... αχχχχχ ωραία χρόνια.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Καλησπέρα.
Ταξίδεψα πριν μερικά χρόνια, το ταξίδι όμως ήταν όχι από Αθήνα αλλά από το Λονδίνο (Γκάτγουικ) για Δουβλίνο και μπορώ να πω ότι σαν εταιρεία ήταν εξαιρετική. Καινούργιο, καθαρό και άνετο αεροσκάφος και εντύπωση μου έκανε η ευγένεια των συνοδών.
Λεπτομέρειες, αν θέλεις, μπορείς να δεις και στην ιστορία που είχα γράψει και για το Δουβλίνο με τίτλο: ‘’Στο Δουβλίνο εκεί στα ξαφνικά’’.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω την εντύπωση ότι την ιστορία σου την έχω διαβάσει.....θα το ψάξω ξανά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.561
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom