Air New Zealand Air New Zealand

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Ταξιδευω για δευτερη φορα στο Λος Ατζελες και επειδη την προηγουμενη φορα την πατησα λιγακι με τα αεροπορικα εισητηρια,δωσαμε περιπου 1800 ευρω δυο ατομα με British airways,τωρα αποφασισαμε να παμε στο Λονδινο με Ολυμπιακη και απο εκει με την Αir New Zealand που εχει πολυ καλες τιμες να ταξιδεψουμε για Λος Ατζελες.Η τιμη συνολικα και για τις δυο εταιριες μαζι ειναι 1374 ευρω,δηλαδη παρα πολυ καλα!Τωρα θελω να μου πειτε οσοι ξερετε εντυπωσεις απο αυτη την εταιρια και γενικα οτι ξερετε.Πεταω πρωτη φορα με την συγκεκριμενη και θελω να μαθω κανα δυο πραγματακια.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Εχω κανει εσωτερικη πτηση στη νεα ζηλανδια και ηταν μια χαρα,κοιτα λιγο το οριο μετα κιλα διοτι τοτε που πεταγα διαφημιζανε οτι απο 20 κιλα θα το κανανε 23 η 25 κιλα.Επισης η χειραποσκευη ειχε οριο 7 κιλα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Ένα μόνο θα πω... εταιρία υπερπαραγωγή... εξαιρετική επιλογή... εύγε...
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Moυ αρεσε ο ορος υπερπαραγωγη!Γιατι αν ειναι ετσι τοτε θα ισχυει και το σχεση ποιοτητας και τιμης!Αλλα θελω και αλλες λεπτομεριες αν μπορεις να μου δωσεις.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
To δρομολόγιο που θα πάρεις να ξέρεις ότι συνεχίζει για Auckland, το LAX είναι στάση ανεφοδιασμού... έχει 2 daily δρομολόγια από LON για Auckland ένα το δικός σου κι ένα από την άλλη μεριά μέσω HKG...

Το αεροπλάνο θα είναι ή ένα 747 ή ένα 777 με πιθανότερο το δεύτερο... εννοείτε ότι θα έχεις προσωπική οθόνη με πολλά κανάλια και μια πολύ άνετη θέση... θα έχεις επιλογή φαγητού το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα είναι και νόστιμο... ποτά πολλά και δωρεάν συν σαντουιτσάκια και γλυκάκια ανα πάσα στιγμή στο πίσω galley...

Tην κυνηγάω κι εγώ την ΝΖ και πιστεύω σε ένα επόμενό μου LAX να μου κάτσει...
Είπαμε εταιρία υπερπαραγωγή.... αγαπάμε Air Zew Zealand...
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Με καλυψες απολυτα!Ολα αυτα ακουγονται πολυ ωραια.Σιγουρα παντως θα ειναι καλυτερη απο την British απο την οποια δεν εχω και τις καλυτερες εντυπωσεις!Ανυπομονω λοιπον για τις 2 Απριλιου!!
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Ευχαριστω παρα πολυ!Ηδη οπως ειπα εχω ξαναπαει αλλη μια φορα αλλα αυτο το μερος εχει κατι που θα με κανει να θελω να πηγαινω συνεχεια και συνεχεια!
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Πηγαίνω πολύ συχνά στο Λ.Α. αλλά ποτέ με την Air New Zealand.
Με τη συγκεκριμένη εταιρεία πέταξα από το Hong Kong στο Auckland και από το Auckland στη Rarotonga. Εξαιρετική εταιρεία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom