Scandinavian Airlines airtickets.gr τι παιζει με αυτη?

greekitalian

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υορκη-Δυτικες ΗΠΑ-Χαβάη
χρονια πολλα!
θα ηθελα την γνωμη σας πανω σε ενα θεμα
προσπαθησα σημερα να κλεισω αεροπορικα εισιτηρια θεσσαλονικη-στοκχολμη μεσω του airtickets.gr
πετυχαινω μια πολυ καλη τιμη, αλλα μεχρι να συμπληρωσω τα στοιχεια μου το site με ενημερωνει οτι τα εισιτηρια (με τη συγκεκριμενη τιμη) εχουν πλεον εξαντηληθει
δοκιμαζω για αλλη ημερομηνια με την ιδια τιμη αλλα και παλι μεχρι να συμπληρωσω τα στοιχεια μου, τα εισιτηρια δεν ηταν πλεον διαθεσιμα
για να μην τα πολυλογω εκανα την ιδια διαδικασια για πεντε διαφορετικες ημερομηνιες αλλα χωρις αποτελεσμα(παντα οταν ολοκληρωνα την συμπληρωση των στοιχειων οι τιμες ειχαν αλλαξει λογω υψηλης ζητησης)
μου φανηκε ομως πολυ υποπτο κυριακατικα οι θεσσαλονικεις να κλεινουν ταυτοχρονα εισιτηρια για στοκχολμη για το καλοκαιρι
μηπως τελικα αυτες οι τιμες απλα δεν υπαρχουν αλλα τις βαζει το site για διαφημιστικους λογους?
τι πιστευετε?ευχαριστω
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Δοκίμασε και σε άλλα ψαχτήρια (travelhippo, pamediakopes κλπ). Εναλλακτικά μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο. Θα σε εξυπηρετήσουν υποθέτω.
Κι εμένα μου έχει συμβεί, αλλά πάντα όταν το διασταύρωνα με άλλα sites το πρόβλημα ήταν κοινό, άρα μάλλον αφορούσε την αεροπορική εταιρεία. Σε μια περίπτωση δεν μπορούσα καν να κάνω κράτηση αν και οι επιλογές μου εμφανίζονταν κανονικότατα. Αναγκάστηκα να κλείσω από το site της εταιρείας ακριβότερα διότι χρέωναν υψηλά booking fees
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
η εταιρια αυτη δεν εχει καθημερινα δρομολογια απο τα αεροδρομια που πεταει και ισως σου βγαζει αυτο το μηνυμα αφου δεν βρισκει πτηση.
αυτο που θα σου ελεγα εγω να κανεις ειναι να μπεις στο επισημο σαιτ της εταιριας και να δεις τα δρομολογια για τον προορισμο που αναζητας,συγκρινε και την τιμη και κλεισε οτι σε συμφερει.
 

anevaggy

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Θεσσαλονίκη - Στοκχόλμη

Αν θες να πας με RYAN AIR τότε κλείσε εισιτήρια απ'ευθείας από το site της εταιρείας. Απλά να τσεκάρεις τη μεταφορά σου στην πόλη γιατί μάλλον το αεροδρόμιο είναι μακρυά από Στοκχόλμη. Συνήθως η RYAN AIR δουλεύει έτσι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.749
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom