ALBUMS section -> Ανεβάστε τις φωτογραφίες σας!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έτοιμη η gallery που θα φιλοξενήσει τις φωτογραφίες σας από ταξίδια. Την επισκέπτεστε με το κουμπάκι "Φωτογραφίες" και εκεί υπάρχουν κατηγορίες αντίστοιχες με αυτές του φόρουμ. Για κάθε τοποθεσία θα δημιουργείται ένα καινούριο album στο οποίο θα μπορεί κάθε χρήστης να ανεβάσει φωτογραφίες του.

Αν δεν υπάρχει άλμπουμ για την τοποθεσία που θέλει ο χρήστης, μου στέλνει ένα private message και το φτιάχνω επί τόπου. :)

Προσοχή μιλάμε μόνο για προσωπικές φωτογραφίες και όχι φωτογραφίες που έχουν βρεθεί σε άλλα site κλπ.

:) :) :)

ΠΡΟΣΟΧΗ: Μην ανεβάζετε φωτογραφίες με ελληνικά filenames!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα πρότεινα κάθε μέλος που θέλει να ανεβάσει φωτογραφίες να δημιουργεί ένα αντίστοιχο album της περιοχής που θέλει και να βάζει εκεί τις φωτογραφίες, ώστε να τις έχουμε ταξινομημένες σωστά και όχι "χύμα".


Προς το παρόν τα μέλη μπορούν να ζητάνε εδώ τις κατηγορίες που θέλουν να δημιουργηθούν ώστε να τις φτιάχνω και στη συνέχεια να μπορούν να ανεβάζουν φωτογραφίες τους.

:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όμορφα. :) Έφτιαξα την Κάλυμνο, αν χρειαστεί άλλη κατηγορία πέστο κι'έγινε :D
 

VIDEOMIX

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ανέβασα κάποιες, δεν έχω αλλο χρόνο διοτι εχω πολλά πράγματα να διευθετήσω για το αυριανό ταξίδι μου στην Γερμανία. Θα ανεβάσω για την Κάλυμνο και αλλες, όταν γυρίσω.
Φυσικά τότε θα έχω και το υλικό απο την Γερμανία και πίστεψέ με, θα ειναι πλουσιότατο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εξαιρετικά!! Καλά να περάσεις πρώτα απ'όλα, και να γυρίσεις με ωραίες αναμνήσεις και πολλές φωτογραφίες! :)
 

NaGR

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
New York New Yooork
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
ένα για Κοπεγχάγη, όχι τίποτα φοβερό αλλά να γίνει η αρχή

Επίσης αν μπορεί κάποιος να μου πει πως να κάνω 3MB φωτογραφία μικρότερη σε μέγεθος αρχείου...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έτοιμη η Κοπεγχάγη.

Για να μικρύνεις φωτογραφία, την ανοίγεις στο Photoshop, και από το Image Size την κάνεις μέχρι 800χ600. Στη συνέχεια την κάνεις save for web, και διαλέγεις μια ποιότητα που σου κάνει, πχ jpeg medium ή jpeg high.

Αν δεν έχεις photoshop, πέσμου τι έχεις να σου πω πως να το κάνεις :)
 

NaGR

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
New York New Yooork
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
Mr Admin 3 φωτογραφίες πήγαν στην Αυστρία :oops:
Σώσε την κατάσταση και υπόσχομαι να μην το ξανακάνω
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom