All.accor.com?

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Και εγώ έκλεισα προ ημερών 2 διανυκτερεύσεις στην Τριερ για Μάιο. Ήταν πιο φτηνά από την booking και μάλιστα για την περίοδο της διαμονής μας εκεί έβγαλε έκπτωση 20% και ακύρωσα την κράτηση και την ξαναέκανα ακόμη πιο φθηνά.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Έπεσα πρώτη φορά πάνω σε αυτό το site και έχει το ίδιο ξενοδοχείο που το βρίσκω στο booking, 30€ τη βραδιά φτηνοτερο.
Είναι αξιόπιστο έχετε κλείσει από αυτό;
Λογικο κ επομενο δεν ειναι οταν κλεινεις απευθειας απο την σελιδα του ξενοδοχειου/ομιλου να ναι φθηνοτερα απ οτι σε καποια πλατφορμα?κλειστε αφοβα
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
439
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
[/QUOTE]
Λογικο κ επομενο δεν ειναι οταν κλεινεις απευθειας απο την σελιδα του ξενοδοχειου/ομιλου να ναι φθηνοτερα απ οτι σε καποια πλατφορμα?κλειστε αφοβα
Στη σελίδα του ίδιου του ξενοδοχείου,το έχει ακριβότερα από το booking.
Αυτό το site είναι της αλυσίδας που ανήκει το ξενοδοχειο δηλαδή;
(Για ξενοδοχείο της αλυσίδας Ibis κοιτάω)
 
Last edited:
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Στη σελίδα του ίδιου του ξενοδοχείου,το έχουν ακριβότερα από το booking.Αυτη η σελίδα είναι του ομίλου που ανήκει το ξενοδοχειο;
(Για ξενοδοχείο της αλυσίδας Ibis κοιτάω.)
Περίεργο μου φαίνεται αυτό. Συνήθως, αφού κάνεις εγγραφή ως μέλος, σου εμφανίζονται καλύτερες τιμές από ότι στην booking και τα υπόλοιπα δικτυακά γραφεία.
Στην ουσία, σε όλα τα ξενοδοχεία ανταλλάσσεις το μέιλ σου με προσφορές.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
439
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Περίεργο μου φαίνεται αυτό. Συνήθως, αφού κάνεις εγγραφή ως μέλος, σου εμφανίζονται καλύτερες τιμές από ότι στην booking και τα υπόλοιπα δικτυακά γραφεία.
Στην ουσία, σε όλα τα ξενοδοχεία ανταλλάσσεις το μέιλ σου με προσφορές.
Τα είπα μπερδεμένα ίσως.
Στο site του ίδιου του ξενοδοχείου, δίνει τιμή ακριβότερη από το Booking.
Στο site all.acor.com, το δίνει πολύ φτηνότερα από το Booking.
Το all.acor.com είναι κάποιας αλυσίδας ξενοδοχείων? (Για συγεκεκριμένο ξενοδοχείο της αλυσίδας Ibis κοιτάω.)
 

connosp

Member
Μηνύματα
389
Likes
827
Γνώμη είναι είναι να κάνουμε καλή έρευνα αγοράς. Εγώ έκλεισα στο Wroclaw μέσω Esky πρώτη φορά μιας και βρήκα δίκλινο* στα 68e/βράδυ, ενώ στην ιστοσελίδα τους είχε 87 και η Booking 101!!!!
 

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.030
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Στην all.accor.com αν γίνεις μέλος μαζεύεις πόντους και κερδίζεις δωρεάν διανυκτερευσεις εξαργυρωνοντας τους. Στο holiday inn στη Βαλένθια πριν 1 μηνα χρησιμοποίησα κάποιους από τους πόντους που είχα μαζεψει και πλήρωσα μόνο τη μια από τις 2 διανυκτερευσεις.
 

Maryd14

Member
Μηνύματα
29
Likes
57
Τα είπα μπερδεμένα ίσως.
Στο site του ίδιου του ξενοδοχείου, δίνει τιμή ακριβότερη από το Booking.
Στο site all.acor.com, το δίνει πολύ φτηνότερα από το Booking.
Το all.acor.com είναι κάποιας αλυσίδας ξενοδοχείων? (Για συγεκεκριμένο ξενοδοχείο της αλυσίδας Ibis κοιτάω.)
Η Accor είναι η εταιρεία που έχει πολλές αλυσίδες ξενοδοχειων, έχει τα ibis, τα mercure, τα sofitel και άλλα. Είναι απολύτως αξιόπιστο το site τους.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τι περιθώριο ακύρωσης υπάρχει απο την σελίδα τους;
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
439
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Περίεργο μου φαίνεται αυτό. Συνήθως, αφού κάνεις εγγραφή ως μέλος, σου εμφανίζονται καλύτερες τιμές από ότι στην booking και τα υπόλοιπα δικτυακά γραφεία.
Στην ουσία, σε όλα τα ξενοδοχεία ανταλλάσσεις το μέιλ σου με προσφορές.
Τι περιθώριο ακύρωσης υπάρχει απο την σελίδα τους;
Για αυτό που κοιτάω εγώ δίνει δωρεάν ακύρωση έως και 24 ώρες πριν.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.432
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Ανάλογα το είδος της κράτησης, πάνω κάτω ότι βλέπεις και στο booking.
Εννοείς ότι κατά την κράτηση αναγράφονται οι όροι ακύρωσης; Δεν το έχω ψάξει καθόλου. Το μόνο που είχα δει κάποια στιγμή παλιότερα είναι οι όροι μετατροπής των πόντων accor σε μίλια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.490
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom