Ιταλία Alone in Rome - My story

EfiV

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Αχ!τι μου θύμισες. Πήγα τον Μάρτιο του 2017 με τα κορίτσια μου. Περάσαμε υπέροχα. Πήγαμε σε όσα πήγες και εσύ. Ξετρελαθήκαμε. Αυτά τα παγωτά τους! Πιο πολλά παγωτά έφαγα παρά φαγητά. Ερωτεύτηκα Piazza Navona που ευτυχώς ήταν άδεια όταν πήγαμε και Fonta di Trevi. Εντυπωσιαστήκαμε απο το Πάνθεον, ακόμα απορώ πως φτιάχτηκε. Οσο για το Βατικανό είχα πάρει έναν μήνα πριν εισιτήρια και μπήκαμε απευθείας μέσα χωρίς ούρες. Αν και για μένα το Βατικανό χρειάζεται μια ολόκληρη ημέρα για να το δεις πραγματικά. Υπέροχη πόλη. Σίγουρα αξίζει να πάει κάποιος.
 

sotogun

Member
Μηνύματα
13
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Πολύ όμορφη η περιγραφή σου,λιτή οσο έπρεπε αλλά ταυτόχρονα χορταστική! Όπως βέβαια πρέπει να χόρτασες και εσυ καλά! Τα πάντα δοκίμασες! Μπράβο που το τόλμησες μόνη σου, Στα 35 μου έκανα κι εγω το πρώτο solo ταξιδι(Βρυξέλλες-Μπρύζ-Γάνδη-Λίλ) και ακουλήθησε άλλο ενα 2 χρόνια αργότερα. Καλή συνέχεια στα ταξίδια σου και περιμένουμε την επόμενη ιστορία σου.
 

noraki

Member
Μηνύματα
31
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
Μιλανο
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Τι όμορφη η ιστορία σου με ξαναταξίδεψε στην αγαπημένη Ρώμη...Στον "Edy" αυτο το μικρό,χαριτωμένο μαγαζάκι έφαγα το πιο ωραίο τιραμισού με διαφορά από τα υπολοιπα!!Αχχχ τι μου θύμισες τώρα κ δεν παίζει ουτε ένα γλυκό στο σπίτι...
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
διαβασα στο ταξιδι σου,οτι ειχα αναγκη να διαβασω........θελω να κανω ενα ταξιδι μονη μου,το πρωτο κι εγω,μονη μου,εχω κανει αρκετα αλλα με παρεα παντα....το εψαξα με γκρουπ και πουλμαν.........αλλα δεν μ αρεσαν τα σχολια που διαβασα,αρνητικα και μια γκρινια γενικα......πιστευω οτι τα ταξιδια δεν ειναι για να γκρινιαζει κανεις,αλλα για να απολαμβανει,αν παω με γκρουπ και ειναι ολοι μες στη γκρινια;και κλαιν τη μοιρα τους και δεν ειναι και φιλοι,γνωστοι κατι;οποτε λεω να παω μονη μου βουδαπεστη,δεν εχω ξαναπαει ομως,αλλα πιστευω ειναι ασφαλες ταξιδι....
να εισαι καλα να ξαναπας και να μας δινεις παραδειγματα κι εμας!καλο καλοκαιρι!
 

Taxidiekdromixoi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗ
Πρώτο ταξίδι μόνη στα 21 Αμερική,,
Κατέληξα σε συγγενείς ,,αλλά ωραία εμπειρία..
Ρώμη απίστευτο ποδαρόδρομο , ένα θα σου πω κέντρο κατακόμβες με τα πόδια...ήθελα να δω γειτονιές και έφτασα με τραινο θάλασσα μισή μέρα λιντο..
Keep on!,,
 

angie82

Member
Μηνύματα
93
Likes
193
διαβασα στο ταξιδι σου,οτι ειχα αναγκη να διαβασω........θελω να κανω ενα ταξιδι μονη μου,το πρωτο κι εγω,μονη μου,εχω κανει αρκετα αλλα με παρεα παντα....το εψαξα με γκρουπ και πουλμαν.........αλλα δεν μ αρεσαν τα σχολια που διαβασα,αρνητικα και μια γκρινια γενικα......πιστευω οτι τα ταξιδια δεν ειναι για να γκρινιαζει κανεις,αλλα για να απολαμβανει,αν παω με γκρουπ και ειναι ολοι μες στη γκρινια;και κλαιν τη μοιρα τους και δεν ειναι και φιλοι,γνωστοι κατι;οποτε λεω να παω μονη μου βουδαπεστη,δεν εχω ξαναπαει ομως,αλλα πιστευω ειναι ασφαλες ταξιδι....
να εισαι καλα να ξαναπας και να μας δινεις παραδειγματα κι εμας!καλο καλοκαιρι!
σε ευχαριστω! :) να εισαι καλα!
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Καλά έτρωγες πανινι στο παγκάκι και ανέβασες και φωτογραφια? Ευτυχώς που δεν ήσουν στην Φλωρεντία να ενισχύσεις τον δήμαρχο με ένα πρόστιμο 150 με 500 ευρώ ανάλογα με το πόσο μεγάλο ήταν! και από τη φωτογραφια υπολογίζω ότι ήταν τεράστιο!
 

angie82

Member
Μηνύματα
93
Likes
193
Καλά έτρωγες πανινι στο παγκάκι και ανέβασες και φωτογραφια? Ευτυχώς που δεν ήσουν στην Φλωρεντία να ενισχύσεις τον δήμαρχο με ένα πρόστιμο 150 με 500 ευρώ ανάλογα με το πόσο μεγάλο ήταν! και από τη φωτογραφια υπολογίζω ότι ήταν τεράστιο!
καλημερα, δεν το καταλαβα αυτό, κοβουν προστιμο για φωτο? ... για ενημερωσε με~! please

ενημερωτικά βρισκόμουν μπροστά από το μαγαζί που μόλις είχα παραγγείλει το πανινι και απλα ατρωγα και τραβηξα και την φωτο! δεν επιτρεπεται?
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
χαχαχα @angie82 μαλλον μας εχεις ξεχασει λιγο τελευταια κ δεν ενημερωνεσαι καλα :p ο φιλος @escursione λεει για το θέμα της Φλωρεντιας-Εχει ανοιξει τοπικ ηδη , ενημερωσουυυυ:D-
 

angie82

Member
Μηνύματα
93
Likes
193

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.703
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom