Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.011
Likes
40.952
Κάτσε πρώτα να μας τα δώσει...!! Εγώ δεν το δένω και κόμπο. Έκλαψα με το <<καντηλαναφτρα>>.
Αυριο ψηφιζεται. Ελπιζω να παρουμε κανενα εξτρα bonus για ταξιδια (τα γραφω αν ακουνε οι μυστικοι πραχτορες του Κωτσου).
Screenshot_20220202-010814_Samsung Internet.jpg
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
Προσπαθώντας να πληρώσω την τελευταία δόση ΕΝΦΙΑ μέσω κάρτας στο gsis διαπίστωσα το εξής: Mε την Aegean premium προσπάθησα για να πάρω ένας προς ένα μου απέρριπτε την συναλλαγή και αναγκαστικά την έκανα με την απλή enter bonus που μου έδωσε μισούς πόντους. Θεωρητικά του δημοσίου δεν δίνει πόντους, έτσι δεν είναι; Αλλά περίεργο που μου απέρριπτε την συναλλαγή με την Premium! Έκανα και έλεγχο στο ebanking μήπως είχα κλειδώσει εγώ τις συναλλαγές αλλά όλα ήταν οκ!
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Βασικά δεν έχω πάρει ποτέ μου πόντους για κάποια συναλλαγή με το δημόσιο. Είτε φόρο εισοδήματος είτε ενφια.
 
D

Delmem38110

Guest
Βασικά δεν έχω πάρει ποτέ μου πόντους για κάποια συναλλαγή με το δημόσιο. Είτε φόρο εισοδήματος είτε ενφια.
και δεν πρόκειται
είναι στις συναλλαγές χωρίς μπόνους.
για να μπορέσεις να πάρεις, πρέπει να τους πληρώσεις σε κάποιο γραφείο πληρωμών με προμήθεια.
 
D

Delmem38110

Guest
Προσπαθώντας να πληρώσω την τελευταία δόση ΕΝΦΙΑ μέσω κάρτας στο gsis διαπίστωσα το εξής: Mε την Aegean premium προσπάθησα για να πάρω ένας προς ένα μου απέρριπτε την συναλλαγή και αναγκαστικά την έκανα με την απλή enter bonus που μου έδωσε μισούς πόντους. Θεωρητικά του δημοσίου δεν δίνει πόντους, έτσι δεν είναι; Αλλά περίεργο που μου απέρριπτε την συναλλαγή με την Premium! Έκανα και έλεγχο στο ebanking μήπως είχα κλειδώσει εγώ τις συναλλαγές αλλά όλα ήταν οκ!
δεν δέχεται πιστωτικές.
δεν δίνουν πόντους συναλλαγές του δημοσίου.
 
D

Delmem38110

Guest
Μη γράφετε όταν δεν είστε σίγουροι...
Πληρωμή με Alpha Bank enter bonus χρεωστική στο site gsis που στη συνέχεια σε παραπέμπει στο καινούργιο της ΑΑΔΕ (myAADE), στην κατηγορία οφειλές...
Μισοί πόντοι...
View attachment 387606
ξέρω καλα τι γραφω.
δεν έχω πάρει ποτέ πόντους. ίσως κάτι άλλαξε.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
ξέρω καλα τι γραφω.
δεν έχω πάρει ποτέ πόντους. ίσως κάτι άλλαξε.
Έχω πάρει και το 2021 μισούς πόντους για ΕΝΦΙΑ με τον ίδιο τρόπο ακριβώς. Γενικά, από τότε που έχουν βάλει απευθείας τη πληρωμή με κάρτα μέσω taxis, πάντα έπαιρνα. Δεν δίνει πόντους η συναλλαγή από το ebanking της Alpha.
 
D

Delmem38110

Guest
Έχω πάρει και το 2021 μισούς πόντους για ΕΝΦΙΑ με τον ίδιο τρόπο ακριβώς. Γενικά, από τότε που έχουν βάλει απευθείας τη πληρωμή με κάρτα μέσω taxis, πάντα έπαιρνα. Δεν δίνει πόντους η συναλλαγή από το ebanking της Alpha.
δεν αμφισβητώ, ίσως κάτι να άλλαξε. Όπως και με τη ρεβολουτ. Τους εχει κόψει τους πόντους. Τελευταία φορά ήταν αρχές Ιανουαρίου.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
Κανονικά και σύμφωνα με τους όρους του προγράμματος δε δικαιούμαστε πόντους από πληρωμές στο δημόσιο...
Σσσσσσσ!!!! Μην το πεις πουθενά!!!
https://www.alpha.gr/-/media/alphagr/pdf-files/bonus/oroi_bonus.pdf
View attachment 387615
Τί νούμερο έχει ο κ. Πιτσιλής να του πω ότι τον κλέβω μισούς πόντους στον ΕΝΦΙΑ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.097
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom