Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018

stefevan

Member
Μηνύματα
9
Likes
15
Ο "Κώτσος" όπως τον λέμε παει για πούλημα...Φυσικά δεν σημαίνει ότι θα αλλάξει κάτι με τους πόντους σύντομα....' Ετσι για να υπάρχει το βάζω....

Η Currys πουλά τον Κωτσόβολο
Βέβαια. Αφού οι Bonus ποντοι είναι καθαρά θέμα της τράπεζας. Δεν τους δίνει ο Κωτσοβολος.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
658
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Παρέλαβα σήμερα την aegean bonus visa, την ενεργοποίησα όλα καλά. Εχω ήδη alpha bank bonus app συνδεδεμένο με μια απλή alpha bonus, πρέπει να κάνω κάτι ή οι πόντοι απο την aegean bonus θα εμφανίζονται κανονικά στο bonus app ?
 
Last edited:

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Επανέρχομαι, μου απάντησαν γραπτώς σε email, ότι επειδή η συναλλαγή πραγματοποιήθηκε με ηλεκτρονικό πορτοφόλι, οι πόντοι θα πιστώνονται κάθε μήνα ανάλογα με το ποσό της δόσης.
Ζήτησα να μου αποστείλλουν τους όρους του προγράμματος, όπου να μου διευκρινίζουν την παράγραφο με τον συγκεκριμένο όρο. Αναμένω
Επανέρχομαι και πάλι για να σας ενημερώσω ότι μετά απο την γραπτή απάντηση που τους είχα στείλει ότι περιμένω να μου διευκρύσουν σε πια παράγραφο και σελίδα, αναγράφεται ο παραπάνω όρος του προγράματος, σήμερα ξαφνικά μου πιστώθηκαν όλοι οι πόντοι της συναλλάγης όπως έπρεπε.
Αδέλφια μην τους χαρίζεται κάστανο. Πάντα να στέλνεται email γιατί έτσι τους δεσμεύετε να απαντάνε υπεύθυνα και όχι με ότι μπούρδα τους έρθει στο μυαλό στο τηλεφωνικό. Μας έκοψαν τις προθεσμιακές, μας εκόψαν τις τριγωνικές μας μεταφορές, στο τέλος θα τα κόψουν όλα.
 

stefevan

Member
Μηνύματα
9
Likes
15
Επανέρχομαι και γω στο θέμα της απόδοσης πόντων από την αγορά τους fresh up από τον Κωτσόβολο. Αφού πέρασε μία εβδομάδα πήρα σήμερα τηλέφωνο στο bonus τμήμα και εξήγησα στον κύριο στο τηλεφωνικό ο οποίος μου έδωσε την αίσθηση πως γώριζε ακριβώς ποια προωθητική ενέργεια ήταν και τι χρειαζόταν να γίνει (κατά τις 12 το μεσημέρι) και πριν λίγο μπήκαν οι πρώτοι 20.000 πόντοι (είχα αγοράει 2 συσκευές σε διαφορετικές περιόδους)
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Επανέρχομαι και πάλι για να σας ενημερώσω ότι μετά απο την γραπτή απάντηση που τους είχα στείλει ότι περιμένω να μου διευκρύσουν σε πια παράγραφο και σελίδα, αναγράφεται ο παραπάνω όρος του προγράματος, σήμερα ξαφνικά μου πιστώθηκαν όλοι οι πόντοι της συναλλάγης όπως έπρεπε.
Αδέλφια μην τους χαρίζεται κάστανο. Πάντα να στέλνεται email γιατί έτσι τους δεσμεύετε να απαντάνε υπεύθυνα και όχι με ότι μπούρδα τους έρθει στο μυαλό στο τηλεφωνικό. Μας έκοψαν τις προθεσμιακές, μας εκόψαν τις τριγωνικές μας μεταφορές, στο τέλος θα τα κόψουν όλα.
Ετοιμάσου να το αλλάξουν στην επόμενη ανανέωση όρων :p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Τον επομενο μηνα θα αγορασω μια λευκη συσκευη. Ο Κωτσος τη δινει 490 ευρω και σε σκρουτζομαγαζο με τα μεταφορικα κοστιζει 400.
Πολλα χρονια τωρα δεν κοιταζα αλλου για να παιρνω μιλια αλλα ειναι χαωδης η διαφορα και τα μιλια δεν αξιζουν οσο 100 ευρω κερδος κατα τη γνωμη μου. Τα μιλια τα χρυσοπληρωνουμε στον Κωτσο αν δεν εχει προσφορα πχ ×20 ως ×50.
Το ιδιο πιστευω εν μερει και για τον ΑΒ, πολυ ακριβοτερος σε πολλα προιοντα. Θα δοκιμασω για ενα διαστημα αλλαγη συνηθειων να δω αν αξιζει τον κοπο η υπερχρεωση για τα μιλια που δεν τα εξαντλω κιολας και απλα μαζευονται.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.448
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom