Alpha bank bonus

tatooine

Member
Μηνύματα
1.450
Likes
5.355
Έχουμε βγει έκτος θέματος τις τελευταία δυο σελίδες και γίναμε αναλυτές στις πρακτικές κερδοφορίας του κωτσο και των σκρουτζομαγαζων, ξεχνώντας ότι ο πρώτος δουλεύει με πολύ μικρό κέρδος λόγο μεγάλου ανταγωνισμού και οι δεύτεροι με μια αναζήτηση στο ίντερνετ καταλαβαίνουμε γιατί μπορούν και πουλάνε κάτω του κόστους.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.398
Likes
14.350
¨Εχει ακουστεί,δεν ξέρω πόσο αληθεύει,οτι ο Κώτσος κάνει σημαντικό τζίρο στην χονδρική.Αν ισχύει αυτός ουσιαστικά εφοδιάζει πολλά από τα διάφορα μικρά μαγαζιά.Φυσικά δεν μπορούμε να ξέρουμε με τι ποσοστά δουλεύει στην χονδρική και με τι ποσοστά δουλεύουν μετά τα μικρά μαγαζιά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Τελευταιο off topic απο μενα. Προχθες οπως ειπα κοστιζε στον Κωτσο 490, δεν ηταν σε καμια προσφορα, κανονικα. Μπηκα σημερα για την παραγγελια, πηγε 615. Φανταζομαι στις εκπτωσεις Αυγουστου θα πεσει στα 500.
Με τις υγειες μας.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Είχα κάνει μία κράτηση για φαγητό μέσω της εφαρμογής Alpha bonus και της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του e-table. Μπήκαν κανονικά οι πόντοι απο τον λογαριασμό που πληρώσαμε και δεν έχουν μπει οι 100 πόντοι που θα έπρεπε να πάρω λόγω της κράτησης μέσω της εφαρμογής Alpha bonus για το συγκεκριμένο χώρο εστίασης. Πήρα τηλέφωνο στην Alpha, είπαν θα το δουν. Ακόμα το βλέπουν....
Τους έχει πάρει κανείς αυτούς τους 100 επιπλέον πόντους. Αν ναι, πότε του μπηκαν στον λογαριασμό; Με την κράτηση, μετά το πέρας της κράτησης;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Είχα κάνει μία κράτηση για φαγητό μέσω της εφαρμογής Alpha bonus και της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του e-table. Μπήκαν κανονικά οι πόντοι απο τον λογαριασμό που πληρώσαμε και δεν έχουν μπει οι 100 πόντοι που θα έπρεπε να πάρω λόγω της κράτησης μέσω της εφαρμογής Alpha bonus για το συγκεκριμένο χώρο εστίασης. Πήρα τηλέφωνο στην Alpha, είπαν θα το δουν. Ακόμα το βλέπουν....
Τους έχει πάρει κανείς αυτούς τους 100 επιπλέον πόντους. Αν ναι, πότε του μπηκαν στον λογαριασμό; Με την κράτηση, μετά το πέρας της κράτησης;
Επειδη το χρησιμοποιω συχνα, τις μισες φορες αργουν τραγικα να μπουν και τηλεφωνω στην Alpha για παραπονα .
Παντως δεν τους εχω χασει ποτε.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Είχα κάνει μία κράτηση για φαγητό μέσω της εφαρμογής Alpha bonus και της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του e-table. Μπήκαν κανονικά οι πόντοι απο τον λογαριασμό που πληρώσαμε και δεν έχουν μπει οι 100 πόντοι που θα έπρεπε να πάρω λόγω της κράτησης μέσω της εφαρμογής Alpha bonus για το συγκεκριμένο χώρο εστίασης. Πήρα τηλέφωνο στην Alpha, είπαν θα το δουν. Ακόμα το βλέπουν....
Τους έχει πάρει κανείς αυτούς τους 100 επιπλέον πόντους. Αν ναι, πότε του μπηκαν στον λογαριασμό; Με την κράτηση, μετά το πέρας της κράτησης;
Τις τελευταίες φορές μπήκαν άμεσα (3 εργάσιμες).
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Επειδη το χρησιμοποιω συχνα, τις μισες φορες αργουν τραγικα να μπουν και τηλεφωνω στην Alpha για παραπονα .
Παντως δεν τους εχω χασει ποτε.
Τις τελευταίες φορές μπήκαν άμεσα (3 εργάσιμες).
Έχει περάσει ένας μήνας και περισσότερο και δεν έχουν μπει αυτοί οι πόντοι. Πήρα τηλέφωνο τη προηγούμενη βδομάδα και έως σήμερα τίποτα. Πήρα σήμερα τηλέφωνο πάλι και αφού ενημέρωσα ότι έχω ξαναπάρει πριν κάποιες μέρες, βρήκε η σημερινή υπάλληλος το αίτημα που είχε κάνει η προηγούμενη υπάλληλος και λέει είναι ακόμα σε εκκρεμότητα για απάντηση...

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι κάτι έχω κάνει λάθος κατά τη διάρκεια της κράτησης. Μου φαίνεται μεγάλο το διάστημα που έχει περάσει και ο χρόνος επεξεργασίας του αιτήματος. Τέλος πάντων, θα δείξει.

Ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
326
Likes
2.304
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλημέρα! Ξέρετε πόσες εργάσιμες χρειάζεται για να εμφανιστούν οι πόντοι μιας αγοράς; Πρώτη φορά έχω κάρτα της άλφα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Τελικά οι 100 πόντοι μπήκαν σήμερα, μετά απο 1,5 μήνα και δύο τηλέφωνα στην Άλφα. Μέχρι εδώ καλά. Πήγα να κάνω μετατροπή σε μίλια και οι 100 αυτοί πόντοι δεν μετατρέπονται.... Αυτά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.228
Μηνύματα
884.348
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom