Alpha bank bonus

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Έχει γίνει διεξοδική συζήτηση με όποια κάρτα να έχεις με αποστολή σε τρίτο και επιστροφή στην aegean όλα κομπλέ με πολλές δοκιμές για σιγουριά. Οπότε συνεχίζουμε με Platinum για το Χ8 μέχρι νεωτέρας.
Επειδη εχω χασει επεισόδια, μπορεις να το κανεις λιανα;
Αγοραζω με τη platinum/mastercard, παιρνω μπονους ποντους, μετα τι πρεπει να κανουμε;
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Επειδη εχω χασει επεισόδια, μπορεις να το κανεις λιανα;
Αγοραζω με τη platinum/mastercard, παιρνω μπονους ποντους, μετα τι πρεπει να κανουμε;
Απλά στέλνεις σε ένα φίλο σου που έχει bonus καρτα μέσα από της εφαρμογή bonus η το web banking τους πόντους και στους στέλνει πίσω στη κάρτα Aegean. Παίρνεις Aegean και πλέον βλέπουν και αυτούς τους πόντους για μετατροπή σε μίλια όπως γινόταν και παλιά δηλαδή πριν τον ενιαίο λογαριασμό
 
  • Like
Reactions: GTS

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να γράψω και εγώ μια ανακοίνωση.

Παρακαλώ όταν βγαίνει μια προσφορά bonus πόντων κάντε πρώτα μια αξιολόγηση της σπουδαιότητάς της πριν την ποστάρετε και προτιμήστε να βάζετε λινκ παρά φωτογραφίες.
Ευχαριστώ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Δεν πάνε προσθετικά. Αντί για 4x ή 8x, ανάλογα την κάρτα, θα πάρεις 10x.
Παρεμπιπτόντως, Πάσχα ή Χριστούγεννα συνήθως βγάζει αυτή την προσφορά.
Γιατί; δεν έχει τους ίδιους όρους με το x50 του περασμένου Νοεμβρίου;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Γιατί; δεν έχει τους ίδιους όρους με το x50 του περασμένου Νοεμβρίου;
Μπα, μεμονωμένη εξαίρεση από τον Κωτσόβολο για τη black Friday ήταν αυτό που λες. Η πασχαλιάτικη προσφορά 10x δεν ήταν ποτέ εξτρά πόντοι, απλά είναι 10x (αντί 4x ή 8x).
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Επειδη εχω χασει επεισόδια, μπορεις να το κανεις λιανα;
Αγοραζω με τη platinum/mastercard, παιρνω μπονους ποντους, μετα τι πρεπει να κανουμε;
Στείλε σε μένα τους πόντους και να είσαι σίγουρος θα στους γυρίσω. Μπέσα όχι μακακιες.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
συμφωνω κι εγώ για το Χ10 αντικαθιστα τις μικροτερες προσφορες, την black friday για μια μονο ημερα ειχε Χ50 , εννοειται οτι παιρνεις και το μπονους πχ 50000ποντοι
 

croce

Member
Μηνύματα
223
Likes
401
Ακύρωση εισιτηρίων από AEGEAN περίπου 500€, που είχαν αποδώσει το 2019 , 4000 πόντους (μίλια)
Για τεχνικούς λόγους η AEGEAN δεν μπόρεσε να επιστρέψει τα ευρώ στην ΑLPHA BONUS κάρτα και ζητήθηκε ΙΒΑΝ λογαριασμού για την επιστροφή των 500€.
Δόθηκε ΙΒΑΝ άλλης τράπεζας . Την επιστροφή αυτή δεν εντόπισε η ALPHA και μέχρι σήμερα δεν έχει αντιλογίσει τους 4000 πόντους.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Έχει γίνει διεξοδική συζήτηση με όποια κάρτα να έχεις με αποστολή σε τρίτο και επιστροφή στην aegean όλα κομπλέ με πολλές δοκιμές για σιγουριά. Οπότε συνεχίζουμε με Platinum για το Χ8 μέχρι νεωτέρας.
Δε χρειάζεται να το επαναλαμβάνουμε συνέχεια, μας διαβάζουν κι άλλοι (κι από την τράπεζα). Έχει γραφτεί και ξαναγραφτεί, όποιος διαβάζει στο θέμα μόνο ένα στα δέκα μηνύματα και δεν το πήρε χαμπάρι, ας πρόσεχε. Μην το κόψουν κι αυτό...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom