Alpha bank bonus

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Τι εννοείτε αν "μπαίνει"; Στο πλύσιμο; :p
Σ' εμένα η εφαρμογή ανοίγει μια χαρά.
Έχουν πάθει σύνδρομο εξάρτησης, αν δεν έχουν πρόσβαση για λίγο χρόνο στην εφαρμογή παθαίνουν κρίση πανικού, την οποία μετριάζουν μοιράζοντας την αγωνία τους μαζί μας και αναζητώντας επιβεβαίωση ότι δεν είναι οι μόνοι...
(Παρεμπιπτόντως, αν κάθε φορά που δεν είχα πρόσβαση στη συγκεκριμένη εφαρμογή έκανα ποστ, θα είχα ρεκόρ δημοσιεύσεων...)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Τι εννοείτε αν "μπαίνει"; Στο πλύσιμο; :p
Σ' εμένα η εφαρμογή ανοίγει μια χαρά.
Και εμένα τώρα λειτουργεί μια χαρά. Με παραξένεψε γιατί όσο δεν άνοιγε η εφαρμογή, δεν έδειχνε τους πόντους και στο e-banking... Θα έκαναν καμία συντήρηση.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
27/11 X2 Bonus στην AEGEAN

EDIT 1: Πήγα και έβαλα βενζίνη προχτές σε μια BP, για την οποία δεν μπήκαν x4 πόντοι αλλά x1! Πήρα τηλέφωνο την Alpha Bank και μου είπαν πως τον συγκεκριμένο δεν τον βγάζει ότι συνεργάζεται με το Bonus! Της λέω πως είχε μια τεράστια φωτιζόμενη πινακίδα και έλεγε "Χάρισε Bonus στον εαυτό σου''!Επίσης κατευθείαν μπήκα στο Google και είδα μέχρι και στις εκεί φωτογραφίες ότι έχει ένα πανό ίδιο! Γενικά ότι να ναι είναι η Alpha Bank! Εγώ της είπα ότι ο μόνος που δεν φταίω είμαι εγώ σαν πελάτης και ότι ας βρούνε εκείνοι το πρόβλημα, έγινε αίτημα για πίστωση των πόντων!

Στον Κωτσοβολο είχα κάνει αγορά πάλι δεν έβλεπαν τους πόντους. Τα έχουν παίξει λίγο μάλλον!
 
Last edited:

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Αν η αγορά γίνει με δόσεις στον Κωτσόβολο μπαίνουν και οι πόντοι με δόσεις;;ξέρει κανείς;;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
By the way, έκανα μια αγορά €26 από το inflight shopping της Aegean με platinum MC, και οι bonus πόντοι που αποδόθηκαν ήταν επί 2, όχι επί 8.
Συμβαίνει συχνά διάφορα τερματικά να μην είναι συνδεδεμένα με το μεγάλο συνεργάτη και να μη δίνουν τους επιπλέον πόντους...
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
Ναι, κι εγώ το έχω πάθει!!!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δηλαδή αν καποιος πάει και πάρει ένα Laptop Lenovo από 400 ΕΥΡΩ παίρνει τους 50.000 Bonus + τα 400 ΕΥΡΩ x50 = 20.000 άρα στο σύνολο 70.000 Bonus! Αρχικά συνδυάζεται η όχι η προσφορά ; Και δεύτερον αξίζει όλο αυτό ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom