Alpha bank bonus

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Πολύ μεγαλη κοροϊδία για άλλη μια φορά από την Aegean. Έχουν "υπερτιμολογησει" την παλιά αξία διαδρομών, για να σου πουν ότι σου κάνουν τώρα έκπτωση. Κλασικές διαδρομές, τύπου Αθηνα-Ρωμγ, Αθηνα-Βερολινο κτλ αξίας 7000-9000 μιλίων, γράφουν ότι άξιζαν 16000 μίλια και τώρα 8000. Έχω χάσει πάσα ιδέα για άλλη μια φορά.
 
Last edited:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Πολύ μεγαλη κοροϊδία για άλλη μια φορά από την Aegean. Έχουν "υπερτιμολογησει" την παλιά αξία διαδρομών, για να σου πουν ότι σου κάνουν τώρα έκπτωση. Κλασικές διαδρομές, τύπου Αθηνα-Ρωμγ, Αθηνα-Βερολινο κτλ αξίας 7000-9000 μιλίων, γράφουν ότι άξιζαν 16000 μίλια και τώρα 8000. Έχω χάσει πάσα ιδέα για άλλη μια φορά.
Μήπως μπερδεύτηκες? Η παραπάνω προσφορά αφορά αγορά με bonus πόντους, όχι μίλια (προφανώς για μη κατόχους καρτών Aegean)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Μήπως μπερδεύτηκες? Η παραπάνω προσφορά αφορά αγορά με bonus πόντους, όχι μίλια (προφανώς για μη κατόχους καρτών Aegean)
ακριβώς! και στην τιμή περιλαμβάνει και κανονική βαλίτσα... καλύτερα και από με μίλια δλδ
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Νέος μεγάλος συνεργάτης το Box της Cosmote. 1€ = 4 πόντοι. Έχουμε κάνει ήδη κάποιες παραγγελίες και για κάθε μία από αυτές δίνει 100 πόντους, ίσως είναι για το promo της συνεργασίας αλλά είναι μια καλή ευκαιρία με καφεδάκια να βγάζεις 100+.
Οι πόντοι καταχωρούνται 2-3 μέρες μετά.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Αναθεωρώ....η αναλογία είναι όπως την έγραψα παραπάνω. Οι 100 είναι πόντοι στο box και όχι Alpha bonus πόντοι.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Από 21/06 πάντως, αρκετές παραγγελίες στο box, δεν έχουν εμφανιστεί οι πόντοι στο app της alpha bank
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Από 21/06 πάντως, αρκετές παραγγελίες στο box, δεν έχουν εμφανιστεί οι πόντοι στο app της alpha bank
Ισχύει, καλά που το ανέφερες! Έστειλα email και όταν μου απαντήσουν θα ενημερώσω καθώς κάνω σχεδόν καθημερινά παραγγελίες.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Από 21/06 πάντως, αρκετές παραγγελίες στο box, δεν έχουν εμφανιστεί οι πόντοι στο app της alpha bank
Αποδόθηκαν σήμερα της προηγούμενης εβδομάδας, εμφανίζονται ως λοιπές δαπάνες Alpha bank στο ιστορικό του Bonus app, δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το email μου ή έτσι και αλλιώς θα γινόταν καθυστερημένη καταχώριση.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Μπήκανε και σε εμένα οι πόντοι από τις πρώτες παραγγελίες
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Τελικά όσοι αγόρασαν τηλεόραση με το x100 Κυριακή από το κατάστημα του Αεροδρομίου πήραν και το x5 στη αρχική τιμή ;
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
1. Άμα παραγγείλω κάτι online από τον Κωτσόβολο και το παραλάβω Κυριακή στο κατάστημα στο αεροδρόμιο, οπότε η πληρωμή γίνει Κυριακή, τότε θα ισχύει το Χ5 της Κυριακής, σωστά;
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πώς γίνεται αυτό πρακτικα; Γιατί ονλαιν βρίσκω λαπτοπ που μου κάνει αλλά όταν βάζω παραλαβή από το κατάστημα, παρότι βάζω τον ΤΚ του αεροδρομίου, μου βγαίνουν μόνο 3 καταστήματα, σε άσχετα σημεία κιόλας. Δοκιμάζω και με άλλα δύο λαπτοπ, ομοίως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom