Alpha bank bonus

croce

Member
Μηνύματα
223
Likes
401
Οι τόκοι είναι για γέλια, αλλά ανάλογα το πόσο μεγάλο είναι το "y", θα λαμβάνεις "y" x 140π/μήνα.
Όπως είναι γνωστό, οι κατέχοντες δεν έχουν 140 πόντους/μήνα στα 10Κ, αλλά <αναλογικά> έως και 2πλάσιους πόντους, έχοντας όμως και μεγαλύτερο επιτόκιο.
Εν πάσει περιπτώσει , αναμένονται αυξήσεις πολύ γρήγορα.
Ήδη συστημική τράπεζα αύξησε τα επιτόκια στο 0.8%
 
Last edited:

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Όπως είναι γνωστό, οι κατέχοντες δεν έχουν 140 πόντους/μήνα στα 10Κ, αλλά <αναλογικά> 578 πόντους/μήνα στα 10Κ.
Εν πάσει περιπτώσει , αναμένονται αυξήσεις πολύ γρήγορα.
Ήδη συστημική τράπεζα αύξησε τα επιτόκια στο 0.8%
Με την τρέχουσα έκδοση...
IMG_20221130_195841.jpg
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Δεν δουλεύει η μεταφορα ποντων από την καρτα μου σε κάρτα αλλου μέλος , χθες και σήμερα το δοκίμασα, έχει δοκιμάσει κανείς μεταφορά?
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω για τρίτη συνεχόμενη ημέρα.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Η συνεργασία με την Box για τους +100 πόντους έχει σταματήσει;
Γιατί παρόλο που στην εφαρμογή μου λέει +100 πόντους, τελικά δεν μου αποδίδονται
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.929
Likes
40.764
Η συνεργασία με την Box για τους +100 πόντους έχει σταματήσει;
Γιατί παρόλο που στην εφαρμογή μου λέει +100 πόντους, τελικά δεν μου αποδίδονται
100 ποντους box δινει, οχι bonus

Για 100 bonus κλεινουμε απο επιλεγμενα e table.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Η συνεργασία με την Box για τους +100 πόντους έχει σταματήσει;
Γιατί παρόλο που στην εφαρμογή μου λέει +100 πόντους, τελικά δεν μου αποδίδονται
τη πατήσαμε πολλοί
Με το Πρόγραμμα Επιβράβευσης της Alpha Bank, έχετε κέρδος 1€=4 BONUS ΠΟΝΤΟΥΣ & 100 BOX ΠΟΝΤΟΥΣ σε Κάθε Παραγγελία.

Απλά έτσι που το λέει όταν πας να παραγγείλεις όλοι καταλαβαίνουν ότι alpha πόντοι είναι αλλά δεν είναι
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.929
Likes
40.764
Αυτη την περιοδο ως συνεργατης δινει +50% bonus ανα ευρω συν κουπονια εκπτωσης απο την Cosmote.
Δεν βλεπω καποιον που να την παταει.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Αυτη την περιοδο ως συνεργατης δινει +50% bonus ανα ευρω συν κουπονια εκπτωσης απο την Cosmote.
Δεν βλεπω καποιον που να την παταει.
Tι σχέση μπορεί να έχουν οι παροχές του box και το πόσες καλές είναι (γιατί είναι απίστευτες σε σχέση με τον ανταγωνισμό) με το ότι όλοι τη πατάνε τις πρώτες φορές νομίζοντας ότι δίνει +100 bonus ποντους σε κάθε συναλλαγή έτσι που το γράφει μεσα και μετά τους ψάχνουν; :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.589
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom