Alpha bank bonus

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Επιστροφη απο Στοκχολμη με 11.500 ποντους και 23 ευρω ΙΟΥΛΗ, ποντους που τους ειχα για πεταμα σε κανενα κουπονι ΙΚΕΑ
Σε συνδυασμο με μεταβαση flex award με μιλια, για τα ιδια ακριβως εισιτηρια θα εδινα 294 ευρω αντι για 55 που κοστισαν πηγαινε ελα.
Δεν είχες πάει Στοκχόλμη? Η θαναι ενδιάμεσος σταθμός για αλλού?
 

andpsy

Member
Μηνύματα
273
Likes
660
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Πήρα και εγώ τους 3000 πόντους απο την προωθητική ενέργεια του ΑΒ, οι 2 αγορές εγιναν με την πιστωτική aegean bonus visa, λογικα θα μετατραπούν σε μίλια, σωστα; έχω επιλέξει αυτόματα μετατροπή.

Έχω την παλιά δωρεάν μπλε Aegean Bonus Visa, υπάρχει περίπτωση να πάρω τα 8000 μίλια καλωσορίσματος αν εκδώσω τη νέα Aegean Bonus Premium Visa?
Λογικά θα τα πάρεις.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.753
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Πήρα και εγώ τους 3000 πόντους απο την προωθητική ενέργεια του ΑΒ, οι 2 αγορές εγιναν με την πιστωτική aegean bonus visa, λογικα θα μετατραπούν σε μίλια, σωστα; έχω επιλέξει αυτόματα μετατροπή.
Ναι, χωρίς πρόβλημα
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Γνωρίζει κάποιος αν τα μίλια που αποδίδονται με την έκδοση της Alpha Aegean Debit, εμφανίζονται στο Miles+Bonus με ημερομηνία της ενεργοποίησης της κάρτας, ή με την ημερομηνία έκδοσης της;

Επίσης φαντάζομαι αν κάποιος έχει πιστωτική Aegean φανταζόμαι δεν εξαιρείται απο το να τα πάρει, σωστά;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.149
Likes
20.458
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Γνωρίζει κάποιος αν τα μίλια που αποδίδονται με την έκδοση της Alpha Aegean Debit, εμφανίζονται στο Miles+Bonus με ημερομηνία της ενεργοποίησης της κάρτας, ή με την ημερομηνία έκδοσης της;
Δεν έχω χρεωστική αλλά στις πιστωτικές πιστώνονται με ημερομηνία έκδοσης της κάρτας.
Επίσης φαντάζομαι αν κάποιος έχει πιστωτική Aegean φανταζόμαι δεν εξαιρείται απο το να τα πάρει, σωστά;
Σωστά
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
5.447
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Πήρε κάποιος τους 3000 πόντους, γράφοντας κάποια καλή κριτική για την τράπεζα; Βέβαια έλεγε ότι μπορεί να τους δώσει μέχρι 8/11
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα περιμένουν να τελειώσει η προωθητική του 50% πρώτα για να μοιράσουν τα τριχίλιαρα για τις 'θετικές' κριτικές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom