Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Το διάβασα το μήνυμά σου πιο πάνω αλλά μάλλον δεν μετέφρασα σωστά την λέξη " κουπόνια":)
Αν παρατηρησετε την εφαρμογη Alpha bonus, θα δειτε οτι η εξαργυρωση σε κουπονια γενικα δεν ειναι απεριοριστη και στα "φθηνοτερα" γραφει συχνα οτι εχουν μεινει λιγα. Σ αυτην την προσφορα δεν προλαβαν να το γραψουν γιατι μαλλον εφευγαν σε λιγες ωρες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Το γεναρη ισως , γιατι ελεγε για δυο μηνες οτι ισχυει
Στη σελιδα τους στο fb που κατεβασαν καντηλια οσοι δεν προλαβαν λενε οτι "δεν περιμεναν τετοια ανταποκριση". Που να 'ξεραν...
 

tomtoub

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλημέρα! Σχετικά με την προσφορά του Κωτσόβολου έχει δοκιμάσει κανείς αντί για επιστροφή χρημάτων να ζητήσει πιστωτικό; Οι πόντοι σε αυτή την περίπτωση αφαιρούνται ή όχι;
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλημέρα! Σχετικά με την προσφορά του Κωτσόβολου έχει δοκιμάσει κανείς αντί για επιστροφή χρημάτων να ζητήσει πιστωτικό; Οι πόντοι σε αυτή την περίπτωση αφαιρούνται ή όχι;

Τί είπες τώρα? Με ενδιαφέρει κι εμένα... η τηλεόραση ακόμα δεν έχει έρθει!
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Μόλις μίλησα με Κωτσόβολο... Είπαν ότι αν κάνεις ακύρωση και μεταφορά χρημάτων στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι (είτε για το μέλλον είτε για να πάρεις άλλο προϊόν τώρα) δεν αφαιρούνται οι πόντοι.
Αν κάνεις ακύρωση και επιστροφή χρημάτων τότε τους χάνεις.. Μπορείς κάποιος να μου το επιβεβαιώσει από προσωπική εμπειρία?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Μόλις μίλησα με Κωτσόβολο... Είπαν ότι αν κάνεις ακύρωση και μεταφορά χρημάτων στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι (είτε για το μέλλον είτε για να πάρεις άλλο προϊόν τώρα) δεν αφαιρούνται οι πόντοι.
Αν κάνεις ακύρωση και επιστροφή χρημάτων τότε τους χάνεις.. Μπορείς κάποιος να μου το επιβεβαιώσει από προσωπική εμπειρία?
Ο Κωτσος ειναι πιο αρμοδιος αλλα κι εγω περιμενω ενα μικροαντικειμενο και θα το κανω πιστωτικο.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Μόλις μίλησα με Κωτσόβολο... Είπαν ότι αν κάνεις ακύρωση και μεταφορά χρημάτων στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι (είτε για το μέλλον είτε για να πάρεις άλλο προϊόν τώρα) δεν αφαιρούνται οι πόντοι.
Αν κάνεις ακύρωση και επιστροφή χρημάτων τότε τους χάνεις.. Μπορείς κάποιος να μου το επιβεβαιώσει από προσωπική εμπειρία?
Κρατα το όνομα του υπαλλήλου και πότε πήρες τηλέφωνο. Αν σου κάνουν κουτσουκελα θ έχεις αποδείξεις και θα είναι αναγκασμενοι να στους βάλουν.
 

Maryjoy

Member
Μηνύματα
20
Likes
72
Μόλις μίλησα με Κωτσόβολο... Είπαν ότι αν κάνεις ακύρωση και μεταφορά χρημάτων στο ηλεκτρονικό πορτοφόλι (είτε για το μέλλον είτε για να πάρεις άλλο προϊόν τώρα) δεν αφαιρούνται οι πόντοι.
Αν κάνεις ακύρωση και επιστροφή χρημάτων τότε τους χάνεις.. Μπορείς κάποιος να μου το επιβεβαιώσει από προσωπική εμπειρία?
Σε φετινη αγορα μου δεν αφαιρεθηκαν οι ποντοι οταν ζητησα πιστωτικο. Το εκανα σε καταστημα ομως που το θεωρω πιο σιγουρο. Αυτο που ισως θελει προσοχη ομως ειναι περιπτωσεις οπου οι ποντοι θα αποδοθουν σε ημερομηνια μεταγενεστερη της επιστροφης, μηπως γινεται καμια διασταυρωση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom