Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μα δε λέγαμε τίποτα άλλο, +50% στο Βασιλόπουλο, οπότε πάμε για δώρο επιταγές που έλεγε και η paefstra
Κατσε ρε συ, εχω μαζεψει ολες τις 6ευρες του ΑΒ απο τον Φλεβαρη και δεν τις εξαργυρωνα μη χασω το +20%. Τωρα θα συνεχισω να τις μαζευω μη χασω το +50%. Ετσι θα παει η δουλεια?
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Η αυτοματη μεταφορά των ποντων σε μιλια συνήθως δεν κάνει 2-3 εργασιμες να φανουν στην Aegean; Οι ποντοι που εφυγαν την προηγουμενη κυριακη ακομα δεν εχουν φανει στο M&B λογαριασμό. Τους εχει δει κανεις αλλος;
 

vangelis69

Member
Μηνύματα
155
Likes
193
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Παταγονία
Η αυτοματη μεταφορά των ποντων σε μιλια συνήθως δεν κάνει 2-3 εργασιμες να φανουν στην Aegean; Οι ποντοι που εφυγαν την προηγουμενη κυριακη ακομα δεν εχουν φανει στο M&B λογαριασμό. Τους εχει δει κανεις αλλος;
Όχι ούτε και εγώ τους έχω δει ακόμη. Ίσως μέχρι αργά το απόγευμα να μπούνε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Πρώτη του μήνα στήνουμε ξόβεργες. Βγάζει τα κουπόνια τα οποία εξαντλούνται σχεδόν άμεσα νομίζω έβγαλε 250 μόνο για το Μάρτιo
Οχι γιατι εγω εξαργυρωσα τα δυο 380κατι. 500 εβγαλε αλλα φυγανε σε 2 ωρες.
Εν τω μεταξυ εχω παραδωσει καπου 60 κιλα declutter, δεν εχουν μεινει πολλα ακομη, καμια 20ρια κιλα ακομη γραφικη υλη και βιβλια σχολειου. Εγω θα ξεκουραστω σιγα σιγα να αφησω κουπονια για τον @jimp . Ο στοχος να πεταχτουν συσκευες και καλωδια και βιβλια επετευχθη σχεδον.
 

giota235

Member
Μηνύματα
141
Likes
366
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Οχι γιατι εγω εξαργυρωσα τα δυο 380κατι. 500 εβγαλε αλλα φυγανε σε 2 ωρες.
Εν τω μεταξυ εχω παραδωσει καπου 60 κιλα declutter, δεν εχουν μεινει πολλα ακομη, καμια 20ρια κιλα ακομη γραφικη υλη και βιβλια σχολειου. Εγω θα ξεκουραστω σιγα σιγα να αφησω κουπονια για τον @jimp . Ο στοχος να πεταχτουν συσκευες και καλωδια και βιβλια επετευχθη σχεδον.
Καλημέρα! Από χθες το κοιτάζω αλλά γράφει ότι εξαντλήθηκε.. ποτε πρόλαβε;; Έχω μαζέψει 6000 πόντους από ανακύκλωση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom