Ολλανδία Amsterdam - Πρώτο ταξίδι στο εξωτερικό. Solo

nik0s7

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας καινουργιος στο forum οποτε καλος σας βρηκα!!! Θελω εδω και 2-3 χρονια να παω στο Αμστερνταμ αλλα δεν ετυχε ποτε να ταιριαξουν ολα για να παω. Ομως επιασε δουλεια η αδεφη μου ολυμπιακι και δικαιουμε ταξιδι μονο με τους φορους. Ελα ομως που απο Σεπτεμβρη δεν θα εχει εξωτερικο η Ολυμπιακι . Οποτε αποφασισα μετα το 15αυγουστο (18-19) να παω Αμστερνταμ μονος. Δεν εχω προβλημα οσο αφορα το οτι θα ειμαι μονος αντιθετος.Θελω ομως να μου πειτε τη γνωμη σας για το που να κοιμηθω και πια μουσεια,παρκα,περιοχες να επισκεφτω. Σκεφτομαι να παω σε hostel αλλα το σκεφτομαι. Δεν θελω πολιτιστικα-ιστορικα μουσεια θελω τα καλητερα προτοτυπα.Θα μηνω 3 μερες (2δν) και θα μετακινουμε ΠΑΝΤΟΥ με ποδηλατο:clap::clap::clap::clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Στο φορουμ θα βρεις πολλες πληροφοριες για Αμστερνταμ. Διαβασε και για οτι θες ρωτα. Τaver, tripakia, Aντωνη, ποιος θα διορθωσει?
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
φιλε μου περσι πηγα με τον κολλητο μου θα περασεισ καλα διαβασε φυσικα για να εχεισ μια αποψη απλα δεν θα εχει πολουσ φοιτητεσ αλλα θα ειναι ωραια τα μπαρακια θα τα βρεισ εκει που ειναι ολα !! και φυσικα και εμεισ ειχαμε νοικιασει ποδηλατο καπου στα 8 ευρω την ημερα αυτα τα ωραια μαυρα κλασικα :) παρε σαιτ Mike's Bike Tours Amsterdam
οτι αλλο θελεισ ρωτα (παντοσ εμεισ ειχαμε φαει πολυ κρυο που πηγαμε χειμωνα)
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Στο φορουμ θα βρεις πολλες πληροφοριες για Αμστερνταμ. Διαβασε και για οτι θες ρωτα. Τaver, tripakia, Aντωνη, ποιος θα διορθωσει?
Έχουν πολλά γραπτά να διορθώσουν το τελευταίο διάστημα, δεν προλαβαίνουν !!! έρχονται και συνέχεια άλλα..που να βρεθεί ο χρόνος !!!:clap::clap::clap:

ναι, ναι το ξέρω, οφ τόπικ είμαι..σταματάω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom