Ολλανδία amsterdam-βοηθεια σας παρακαλω

marinaegio

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας!Εχω κλεισει εισητηρια με τον αντρα μου για amsterdam 9/4/2011 με 19/4 με σκοπο την αναζητηση δουλειας εκει.εχω μια φιλη εκει που θα μας βοηθησει αλλα δυστοιχως δεν μπορει να μας φυλοξενησει γιατι νοικιαζει απλα ενα δωματιο σε καποιου ολλανδου.το προβλημα μου ειναι οτι λογο ανεργειας τα λεφτα ειναι περιορισμενα και δεν βρισκω καποιο ξενοδοχειο ή hostel με private room σε τιμη που εγω μπορω να ανταποκρυθω.εχω ψαξει παντου αλλα 1000 ευρω για εμας ειναι παρα πολλα.Αφηστε που ολα τα φτηνα δεν ειναι διαθεσιμα για τις μερες που θα ειμαι εκει.θα μπορουσατε να με βοηθησετε σας παρακαλω?εχω απελπιστει και δεν ξερω τι να κανω....ευχαριστω!!!!:)
 

marinaegio

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Σε ευχαριστω παρα πολυ!Βρηκα ειδη ενα δωματιο πολυ ομορφο για 4 μερες στο amstelveen και ψαχνω ενα ακομα για 5 μερες.τα links που μου εδωσες τα κοιταξα ολα εστειλα και σε ενα μυνημα και περιμενω


σε ευχαριστω πολυ και παλι :)
 

stavroula

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
μην ανησυχεις θα βρεις και αν δεν βρεις απο αυτά δωσε cheap apartments in amsterdam στο google και θα βγάλει και άλλα ,εγω έμεινα μια βδομάδα και στο σουπερμαρκετ ξόδεψα για 4 άτομα οσα ξοδέψαμε σε μια μέρα μονο για να φαμε σε εστιατοριο .
 

giannis7

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε!!!
Ταξίδι-Όνειρο
τι να πρωτοδιαλεξω..
αν το ψαξεις μεσω google σιγουρα θα βρεις κατι..
καλη τυχη,μακαρι να βρειτε αυτο που θελετε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom