1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιανουάριο - Απρίλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ολλανδία Amsterdam

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος noobtraveller, στις 14 Δεκεμβρίου 2017.

1. noobtraveller

noobtraveller Member

Ξέχασα να ευχαριστήσω το travelstories και τα μέλη του που γράφουν τακτικά tips για πόλεις του εξωτερικού.Με τις συμβουλές από το forum ,αλλά και από μέλη ,δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα,μιας και μου μεταφέρθηκαν από άλλο άτομο εδώ μέσα,έκαναν τόσο το ταξίδι στο Άμστερνταμ ,όσο και στη Ρώμη ,αλλά και σε παλαιότερα ταξίδια ,μια ευχάριστη εμπειρία.

Η βίβλος σου για την Ολλανδία με βοήθησε και κατά τη διάρκεια του ταξιδιού ,αλλά και στο γράψιμο της ιστορίας (στους τίτλους των φωτογραφιών και στις ονομασίες ,δε θυμόμουν τα μέρη ) .Ομοίως η ζωηρή νυχτερινή ζωή μου άρεσε ,προσπάθησα σε κάποια σημεία να κρατήσω αποστάσεις στο γράψιμο,γιατί προφανώς σε πολλούς ενδέχεται να μην αρέσει αυτό το στιλ διασκέδασης.

Ευχαριστώ πολύ . Νομίζω βελτιώθηκα λίγο στα τελευταία ταξίδια ,αλλά η Βενετία είναι η Μέκκα των φωτογράφων :) .Υπάρχουν πολλά μέλη που έχουν εκπληκτικό γράψιμο με πολλές λεπτομέρειες ,οπότε και φωτογραφίες κινητού να βγάλουν ,το νόημα της ιστορίας δένει αρμονικά και άνετα από τις φωτογραφίες τους.

Elena2508, giannismits and Klair like this.
  2. Elena2508

Elena2508 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ??
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    N. Υόρκη
    Ευτυχώς που είσαι "ερασιτέχνης με μικρή εμπειρία" και τράβηξες αυτές τις φωτογραφίες, γιατί αλλιώς θα μας δημιουργούσες ψυχολογικά προβλήματα...
    Τι να πω τώρα... Με τις λίγες γνώσεις που έχω, μπορώ να ομολογήσω ότι οι φωτογραφίες σου είναι εξαιρετικές από πολλές απόψεις!!
    Επίσης, είναι δεδομένη η ελάχιστη έως μηδαμινή επεξεργασία που τις έχει κάνει.
    Έχεις δυνατό εξοπλισμό, αλλά ξέρεις και να τον αξιοποιείς!!
    Μας χάρισες πολύ όμορφες εικόνες!! Περιμένω την επόμενη ιστορία σου.

tupacgr13, makisg, HKLEOPATRA and 3 others like this.
  3. escursione

escursione Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ?????
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    ΙΟΡΔΑΝΙΑ
    noobtraveller για όλους εμάς που δεν μπορούμε να αγοράσουμε μία καλή μηχανή, προτείνω να μας ενοικιάζεις τη δικιά σου!! :lol:

noobtraveller likes this.
  4. silversurfer

silversurfer Moderator

Επόμενο Ταξίδι:
    Καύκασος
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Γύρος Του Κόσμου