Athens airways-Πτήσεις εσωτερικού από 1Ευρώ!

eliasraft

Member
Μηνύματα
27
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Βαυαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Εμφανίστηκε μια νέα ελληνική αεροπορική εταιρεία!

Athensairways

Update Browser

Πραγματοποιεί ουσιαστικά μόνο πτήσεις εσωτερικού με μικρά και άνετα(όπως λέει) τζετ 50 θέσεων και έχουν προσφορές με εισιτήρια από 1 ευρώ προφανώς για να προσελκύσουν πελάτες.
Μπείτε στο site να δείτε.

http://www.athensairways.com/athens/I7/GR/static/pdf/29_1_09_PRESS RELEASE_PROSFORES.pdf
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
πετάω σε 10 μέρες για Αθήνα (25ευρώ one way) και θα σας πω εντυπώσεις.. αν σας ενδιαφέρει φυσικά;) η τιμή από τότε που έκλεισα (7/2) έχει μειωθεί κατα 6ε κοστίζει δηλ. 19ε με τους φόρους το εισητήριο του 1ευρώ+φόρους
 
Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Κι εγω εκλεισα Θεσ/νικη - Αθηνα για τις 12 Μαρτιου (1η μερα πτησεων σε αυτη τη γραμμη) και επιστροφη στις 15 Μαρτιου με συνολο 53 ευρω. Για να δουμε τι θα δουμε...
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Τελικά το φορουμ είναι εργαλείο. Σου λείνει τα χέρια.Εκλεισα και εγώ για 14 Απριλίου Θεσσαλονίκη-Αθήνα one way με 19 ευρώ. Οψόμεθα εις Φιλίππους.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Τελικά το φορουμ είναι εργαλείο. Σου λείνει τα χέρια.Εκλεισα και εγώ για 14 Απριλίου Θεσσαλονίκη-Αθήνα one way με 19 ευρώ. Οψόμεθα εις Φιλίππους.
σου έχουν πει τα παιδιά για το 15% προμήθεια που παίρνουν?:haha:
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Οχι αλλά τώρα που το ξέρω θα λάβω τα μέτρα μου!!!
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Πάντως τα παλαβά στο site συνεχίζονται.

Βάζω μόνο ATH-SKG 27/4/2009 και δίνει ?1 +φόρους
Το βάζω σαν επιστροφή (μαζί με SKG-ATH) και μου δίνει (μόνο) για το ATH-SKG ?56 + φόρους !!!!!!

Τι είναι το 15%?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Πάντως τα παλαβά στο site συνεχίζονται.

Βάζω μόνο ATH-SKG 27/4/2009 και δίνει ?1 +φόρους
Το βάζω σαν επιστροφή (μαζί με SKG-ATH) και μου δίνει (μόνο) για το ATH-SKG ?56 + φόρους !!!!!!

Τι είναι το 15%?
αυτό το κάνει από την αρχή δηλ. αν κλείσεις round-trip εισητήριο δε σου δίνει 2 φθηνά αν τα ίδια τα κλείσεις 2 oneway σου δινει -54ε τιμή.
το 15% θα το δίνει ο κάθε ''περαστικος'' στον δευκ για τα φθηνά εισητήρια που βγάζει εξαιρούνται τα μέλη με 3 και άνω αεροπλανάκια:bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Είχε βγάλει και για Μυτιλήνη από €19 με φόρους αλλά δεν την πετυχαίνω αυτή την τιμή... :(
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Είχε βγάλει και για Μυτιλήνη από ?19 με φόρους αλλά δεν την πετυχαίνω αυτή την τιμή... :(
μικρή μου πριγκήπισσα άνοιξε το www.athensairways.com -online κρατήσεις-αγορά εισητηρίου και μετά κλικ στο εύρεση οικονομικότερης πτήσης, βάλε τη μυτιλήνη vs athens τον μήνα που θέλεις και ίσως βρεις το εισητήριο που ψάχνεις;)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
μικρή μου πριγκήπισσα άνοιξε το www.athensairways.com -online κρατήσεις-αγορά εισητηρίου και μετά κλικ στο εύρεση οικονομικότερης πτήσης, βάλε τη μυτιλήνη vs athens τον μήνα που θέλεις και ίσως βρει το εισητήριο που ψάχνεις;)

δεν την βρίσκω όταν μπορώ να ταξιδέψω :( -νόμος του Μέρφι- Ευχαριστώ πάντως για την προσπάθεια! :D
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Βασικά απ οτι τσεκάρω οι τιμές (τελικές) που παίζουν για τους προσεχείς μήνες είναι 77euros....

οκ........:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom