Baby friendly ταξίδι

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
1.351
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εγω παλι οτα επελεγα καταλυματα ενηλικων εμενα αυπνη απο αλλου ειδους φασαρια... ακομα κ απο ξενυχτηδες που γυριζαν 3 το πρωι και θελαν μπανακι και ανοιγοκλειναν συρταρια κλπ..... Απο τοτε που παω σε καταλυματα kids friendly εχω ευχαριστηθει υπνο!!! 12 το βραδυ κοιμασαι κ δεν ακους τιποτα! ακομα τα παιδια ζητανε πισινα και επισης εχω ευχαριστηθει "πισιναρες" που παμε για χαρη των παιδιων....
 
D

Delmem37668

Guest
εγω παλι οτα επελεγα καταλυματα ενηλικων εμενα αυπνη απο αλλου ειδους φασαρια... ακομα κ απο ξενυχτηδες που γυριζαν 3 το πρωι και θελαν μπανακι και ανοιγοκλειναν συρταρια κλπ..... Απο τοτε που παω σε καταλυματα kids friendly εχω ευχαριστηθει υπνο!!! 12 το βραδυ κοιμασαι κ δεν ακους τιποτα! ακομα τα παιδια ζητανε πισινα και επισης εχω ευχαριστηθει "πισιναρες" που παμε για χαρη των παιδιων....
σε ξενοδοχείο με καλές μονώσεις δεν υπάρχει ποτέ θέμα ύπνου..... σε μια πισίνα με παιδιά και Έλληνες γονείς δεν θα έβαζα ούτε το μικρό μου δαχτυλάκι. γίνετε ο χαμός. άσε που αυτοί οι μικροί δολοφόνοι είναι ικανοί να τρώνε να κολυμπάνε να κλαίνε και να φωνάζουν ταυτόχρονα. επίσης δεν σταματάνε ποτε να τρέχουν που την βρίσκουν τόση ενέργεια; (ζηλεύω)
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
5.468
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
για αυτό αγαπητή μου φίλη τα τελευταία χρόνια επιλέγω καταλύματα μόνο για ενήλικες. οπου μπορώ να απολαύσω την καφεδαρα μου χωρίς να έχω διπλα τους γονείς που απολαμβάνουν την καφεδαρα τους τσιρίζοντας στα αγγελούδια που επίσης τσιρίζουν... :):):clap::xalara:
Ποτε θα δουμε παραλιες και εστιατορια adults only ;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Φοβάμαι ότι στην Χαλκιδική θα γίνεται χαμός από κόσμο! Μάλλον θα αρχίσω να ψάχνω προς Μεθώνη!
Να κοιτάξεις και προς τρίτο πόδι, ενδείκνυται για τέτοιες περιστάσεις, καλημέρα.
Επίσης η Λήμνος είναι δημοφιλέστατος προορισμός για ταξίδι με οικογένοια, διαθέτει ρηχές θάλασσες και πολύ προσιτές τιμές σε όλα της.
 
Μηνύματα
7
Likes
4
Να κοιτάξεις και προς τρίτο πόδι, ενδείκνυται για τέτοιες περιστάσεις, καλημέρα.
Επίσης η Λήμνος είναι δημοφιλέστατος προορισμός για ταξίδι με οικογένοια, διαθέτει ρηχές θάλασσες και πολύ προσιτές τιμές σε όλα της.
Πολύ ωραίες ιδέες! Ευχαριστώ! Θα κοιτάξω και για Λήμνο!
 
Μηνύματα
7
Likes
4
η χαλκιδική τον Αύγουστο πάντα έχει κόσμο. Πελοπόννησο είναι καλύτερα και δεν περιορίζεσαι μόνο σε θάλασσα. έχει πολλά μέρη να δεις. Επίδαυρο ας πούμε.
Είναι μικρός μωρέ για Επίδαυρο, δεν πιστεύω ότι θα καταφέρει να ανταπεξέλθει χώρις γκρίνια!

Επίσης το ιδανικό για μας θα ήταν να βρούμε ένα μέρος με σκιά κοντά στην θάλασσα! Είτε είναι Χαλκιδική είτε Πελοπόννησο!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom