maraki-asteri

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ.
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΤΜΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.
ΘΑ ΠΑΩ BANSKO ΓΙΑ ΕΝΑ3 ΜΕΡΕΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΩ, ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΤΟΥΣ.ΓΙΑ ΣΚΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
κατ'αρχην καλως ορισες!δεν γραφουμε ομως με κεφαλαια.τωρα στο θεμα μας.δεν ξερω τους λογους που δεν σκεφτεσαι για σκι 'η snowboard,,παντως στο bansko αξιζει να δοκιμασεις αν σκεφτεις οτι ο εξοπλισμος που θα νοικιασεις θα ειναι φτηνοτερος απο οτι αν νοικιαζες σε ελληνικο χιονοδρομικο.μια εμπειρια ειναι και αυτο!εαν πηγαινεις αποκλειστικα μονο στο bansko τοτε φροντισε να πας σε ενα καταλυμμα που να εχει σαουνα,μασαζ κλπ.διαφορετικα κατα την δικη μου αποψη 3μερες στο χωριο χωρις spa η' χιονοδρομικο,,θα βαρεθεις.εγω οσες φορες πηγα ηταν για το χιονοδρομικο,οποτε δεν εχω να σου πω κατι αλλο.
 

maraki-asteri

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ.
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΤΜΑΝΤΟΥ
εχεις απολυτο δικιο, ουτε καν ειδα τα κεφαλαια.σ ΄ευχαριστω για τις πληροφοριες, μπορει να το σκεφτω για σκι, αλλα μαλλον να παω καλυτερα για spa...:D
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
το προηγουμενο σαββατοκυριακο που ηρθαν καποιοι φιλοι για πρωτη φορα και νοικιασαν η σανιδα εκανε 10ευρω και 10ευρω οι μποτες.εχει βεβαια αρκετα μαγαζια για να νοικιασεις εξοπλισμο.πανω κατω αυτη ειναι η τιμη.σε ενα αλλο μαγαζι φιλη νοικιασε ρουχα σανιδι μποτα με 25ευρω!απλα να ξερεις οτι αν πας στα μαγαζια που βρισκονται στην γονδολα εκει που περιμενεις δλδ ουρα για να ανεβεις,,δεν νοικιαζουν μονο σανιδι 'η μονο μποτες.αυτο το λεω γιατι καποιος μπορει να εχει βρει μποτες πχ απο γνωστο και να θελει μονο σανιδα αλλα δεν δινουν και απο οτι θυμαμαι οταν ρωτησαμε μου ειπαν 50λεβα.εννοειται αυτες οι τιμες ειναι χρεωση για μια μερα.οτι αλλο θες ρωτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom